Sporto manija vs Šernai (112:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 18:04 val., peržiūros: 697

Sekmadienį, vasario 11 – ąją dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto salėje įvyko salėje įvyko 30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybių runtynės kuriose aikštės šeimininkai „Sporto manija “ priemė svečius „Šernai “. Svečiai susirinko tik keturiese ir taip prarado visus šansus pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, nors ir buvo keturiese. Tačiau vėliau kur kas geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką svečių ekipai nepavyko sumažinti atsilikimą ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 26:18.

Antrajame kėlinuke po dviejų iš eilės taiklių V. Stankevičiaus ir L. Iljonsko metimų šeiminkai parodė,kad ir antrajam kėlinį ir toliau gerai susižais ir dar labiau padidins pranašumą – 49:31.

Trečiajame kėlinuke ,,Šernai" komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi, nes nesusirinko komanda. Puikiai pasirodę šeiminkai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 36 taškų – 82:46.

Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir komandos jau žaidė atsipalaidavus. Galutinis rungtynių rezultatas – 112:73.

„Sporto manija “ komandos žaidėjas L.Ivanovas: Gripo epidemija matomai serga varžovai, čia nieko, kaip sakom nepadarysi. Mūsų pergalę buvo lengva, nes nebuvo rimto žiadimo, nes varžovai buvo tik keturiese.

Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)