DNC vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (78:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Žaibas“ metė rimtą iššūkį „DNC“ ekipai

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 863

Trečiadienį, spalio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ pirmenybių rungtynės tarp vietos „DNC“ bei svečių KK „Žaibo“. Rungtynių pradžioje viskas kur kas geriau klostėsi svečių ekipai, kuri jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą. Visgi, trečiajame kėlinyje „DNC“ ekipa atsigavo ir pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų drąstiškai sumažėjo, o rungtynių pabaigoje sėkmė nusišypsojo būtent „DNC“ ekipai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Vėliau „DNC“ ekipa laimėjo atkarpėlę 7:2 ir įgijo septynių taškų atotrūkį. Tačiau tuomet jų puolimas visiškai sustojo, gynyboje jie taip pat atrodė prastokai ir tuo pasinaudojo „Žaibo“ ekipa. Jie kėlinuką užbaigė galingu 19:2 spurtu, kuris leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą po pirmųjų dešimties minučių – 15:25. Antrojo kėlinio pradžioje svečių ekipa ir toliau nemažino apsukų bei pelnė dar šešis taškus be atsako, taip įgydami jau 16-os taškų pranašumą. Tuomet „DNC“ ekipa prisiminė kaip reikia pulti ir pradėjo labai mažais žingsneliais artėti prie savo varžovų. Visgi, po pirmosios rungtynių pusės skirtumas išliko dviženklis – 31:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Žaibo“ ekipai pavyko vėl padidinti savo pranašumą iki 15-os taškų, bet tuomet jie krito į duobę. „DNC“ ekipa surengė spurtą 13:2, kuris leido jiems sumažinti atsilikimą iki keturių taškų ir grįžti į kovą dėl pergalės šiose rungtynėse. Likusio kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, bet aikštelės šeimininkai kiek geriau sužaidė ketvirčio pabaigą ir po trijų kėlinukų turėjo tik minimalų atsilikimą – 56:57. Vos tik prasidėjus lemiamam ketvirčiui, aikštelės šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir po ilgokos pertraukos vėl pirmauti šiose rungtynėse. Visgi, „Žaibo“ ekipa neketino pasiduoti ir kaip lygūs su lygiais kovojo su savo varžovais ir neleido jiems atitrūkti. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, „DNC“ ekipos pranašumas siekė šešis taškus, tačiau tuomet penkis taškus be atsako pelnė svečiai ir sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Tačiau rungtynių pabaigoje „Žaibo“ ekipai daug kainavo pralaimėtos kovos po savu krepšiu ir lemiamos atakos metu padaryta žiopla klaida, kuri ir paskandino visus šansus dar pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 78:73.

Donatas Budginas („DNC“):
„Galbūt skubėjimas ir gero apšilimo nebuvimas pakišo koją. Varžovams pakrito, pas mumis buvo nesusižaidimas, daug naujų žaidėjų. Vis tiek, pirmos varžybos sezono, tad reikia laiko apsiprasti ir labai nepataikėm, bet vėliau pakrito“.

KK „Žaibas“ neturėjo ką priešpastatyti prieš „Šilainių“ aikštės gynybą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:41 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:40 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)P. Valentukonis pakartojo vakarykštį E. Ulanovo metimą ir išplėšė „DNC“ ekipai pergalę prieš „UNO“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 17:50 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)