Sporto manija vs Kauno savivaldybė & Policija (80:76)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 22:02 val., peržiūros: 776

Pirmadienį A.Sabonio KC įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sporto manija“ (13/2) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno savivaldybė & Policija“ (8/7).

Rungtynes kaip iš natų pradėjo „Sporto manija“ ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 13:0). „Kauno savivaldybė & Policija“ tik penktąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą ( 25:14). Antrą kėlinuką „Kauno savivaldybė & Policija“ pradėjo „sausa“ atkarpa 11:0 ( 25:25). Vis dėlto, šeimininkai susigrąžino persvarą į savas rankas ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 37:34.

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybė & Policija“ tritaškių metimų dėka susikrovę keturių taškų pranašumą ( 39:43), tačiau „Sporto manija“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 54:50). Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. „Sporto manijai“ krepšys tarsi buvo užsirišęs, bet svarbiu momentu šeimininkai smeigė tolimus metimus, kur susikrovė 9 taškų pranašumą. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 80:76 (25:14, 12:20, 17:16, 26:26)

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)30+ lygos mažajame finale minimali „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipos pergalė prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 21:35 val.)