Sporto manija vs Šilainiai (78:64)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“

2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:50 val., peržiūros: 704

Trečiadienį, gruodžio 13-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriuose susitiko aikštės šeimininkai ,,Sporto manija“ ir svečiai ,,Šilainiai“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę „Šilainiai“ įgijo trijų taškų persvarą (11:15). Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara dar padidėjo šeimininkų naudai, kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu (20:17)

Antrojo kėlinuko pradžioje vyravo apylygus žaidimas. Visgi, šeimininkams kėlinuko antroje pusėje pavyko padidinti savo pranašumą ir pirmąją rungtynių pusę užbaigti pirmaujant nors ir keturiais taškais (40:36).

Trečiajame kėlinį rezultatas vis dar buvo apylygus, abi komandos apsikeitė taikliais mėtimais, tai pat greitomis atakomis. Bet likus iki kėlinio pabaigos vienai minutei ,,Sporto manija“ komandos žaidėjas L.Iljonskis pataikė tris taškus, tai pat dar du taškus pelnė žaidėjas A.Šaulys, kas jiems leido padidinti rezultatą iki 4 taškų (54:50).

Ketvirtajame kėlinuke svečiams pradėjo trūkti jėgų ir „Sporto manija“ perlaužė rungtynių eigą (67:60). Rungtynių gale po taiklaus A.Šaulys tritaškis metimo svečiai pasidavė ir pergalę šventė „Sporto manija“ rezultatu (78:62).

,,Sporto manija“ komandos treneris M.Vaškūnas: Ketvirtame kėlinį sušilome ir pradėjome pataikyti, tai mums atnešė pargalę.

Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)