Baltic Transline vs Sporto manija (66:70)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 23:03 val., peržiūros: 818

Sekmadienį, spalio 29 – ąją dieną, Rindaugų pagr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys – GO“, 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Baltic Transline“ ir svečių „Sporto manija“ komandos. Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau tai truko neilgai, įpusėjus kėliniui svečiams pavyko persverti rezultatą. Antroje kėlinio pusėje žaidimo tempas sumažėjo, tačiau A.Šaulys vienas paskui save tempė visą komandą. Jis pelnė paskutinius 12 „Sporto manijos“ taškų ir jo pastangomis varžovams nepavyko atitrūkti. Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė lygybę – 19:19. Antrasis kėlinukas buvo labai nerezultatyvus, tačiau šeimininkai vistie sugebėjo sužaisti tiksliau ir laimėti kėlinuką 9 taškais – 34:25.

Po ilgosios petraukos „Sporto manijos“ krepšininkai prisiminė, kad ir jie moka žaisti krepšinį. A. Šaulio vedami svečiai antroje ketvirčio pusėje persverė rezultatą. Šeimininkams sunkiai sekėsi palaikyti varžovų užduotą tempą. Jų žaidime padaugėjo klaidų, o tuo pasinaudoję jų varžovais klaidas žaibiškai paversdavo lengvais taškais greitąjame puolime. Paskutiniųjų trijų minučių atkarpą svečiai laimėjo 2:9 ir po trijų ketvirčių turėjo 8 taškų persvarą.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo apylygiai abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau likus trims minutėms „Sporto manija“ išlaikė apčiuopiamą 9 taškų pranašumą (57:66). Tačiau „Baltic Transline“ krepšininkai likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes dar bandė kilti į lemiamą šturmą ir nors buvo pavykę sumažinti deficitą iki 2 taškų, tačiau laiko kažką labiau pakeisti šiose rungtynėse nebeužteko – 66:70 (19:19, 15:6, 11:26, 21:19).

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Vaškūnas kalbėjo:

„Mūsų amžiui salė jau buvo truputį per slidi, o čia jau mums reikia įsibėgti norint įgauti pagreitį, bet žingsniai praslysta ir nebėra to greičio. Na nėra ko norėt, visgi jau pas mus nebeta ugnelė, kaip pas jaunimą, bet žaidėme susikaupę. Pirmus du kėlinius buksavome, tiksliau antrą labai prastai sužaidėm. O paskui jau pradėjome geriau gintis, tai leido lengviau rinkti taškus. Laimėjome – vadinas viskas gerai.“

Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)