Šernai vs Sporto manija (57:64)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę

2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 21:03 val., peržiūros: 719

Trečiadienį, gruodžio 20-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriuose susitiko aikštės šeimininkai ,,Šernai“ ir svečiai ,,Sporto manija“.

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, abi komandos bandė žaisti greitai, tačiau tokį žaidimą lydėjo klaidos ir netaiklūs metimai. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu svečiai ėmė tolti, naudodamiesi varžovų klaidomis jie rengė vieną greitą ataką po kitos ir įpusėjus ketvirčiui jau nutolo dviženkliu skirtumu. „Return“ krepšininkai nors ir sunkiai, bet antroje kėlinio po truputį pradėjo vytis varžovus, tačiau pageitį įgavę šeimininkai po pirmojo ketvirčio išlaikė dviženklį pranašumą – 5:16.

Antrąjame ketvirtyje „Šernai“ puolimas sustojo ir daugiau nei penkias minutes jiems nepavyko pelnyti taškų, tuo pasinaudoję svečiai įsiveržė dar labiau į priekį (11;21). Vėliau rezultatas per daug nepakito ir po dviejų kėlinių pirmavo „Sporto manija“ rezultatu – 13:27.

Trečiajame kėlinuke šeimininkams ir vėl nepavyko puse kėlinio pelnyti taškų, todėl svečiai dar labiau pabėjo (22:36). Vėliau pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus ir rezultatas per daug nepakito po trijų ketvirčių – 30:43.

Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai pradėjo atsigauti ir sumažinti rezultatą, bet tai neatnešė jiems džiaugsmo, nes ,,Sporto manija“ šiandieną buvo stipresnė. Galutinis rezultatas – 57:64.

,,Sporto manija“ komandos treneris M.Vaškūnas: Šiandiena mūsų pergalę lėmė gera nuotaika, gera atmosfera ir susikaupimas.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.) UNO atkaklioje rungtynių pabaigoje vis tik pripažino Sporto manija pranašumą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šernų“ pergalė (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:49 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių sėkmė buvo „Šernų“ pusėje (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:22 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)SK „Vertigo“ pralaimėjo pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą prieš „Sporto manija“ (76:89) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)