LSMU & Statybų vizija vs SK „Vertigo“ (94:76)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 579

Sausio 14 dieną, 18:00 val., LSMU sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „LSMU & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Vos penkiese susirinkę SK „Vertigo“ žaidėjai šį vakarą neatlaikė varžovų išbandymo. „LSMU & Statybų vizija“ žaidė kantriai, išnaudojo keitimus, palaikė pakankamai gerą tempą ir pasiekė, galima sakyti, užtikrintą pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 94:76 (14:15, 29:15, 16:23, 35:23).

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, bet ne itin rezultatyvi. Vis tik įpusėjus pirmąjam kėlinukui žaidėjai pagaliau apsiprato aikštelėje ir žaidimas tapo kur kas kokybiškesnis. Pirmieji rimčiau į priekį pabėgo „LSMU & Statybų vizija“ žaidėjai, kurie puikiai pasirodė prie tritaškio linijos ir tai leido jiems pasiekti dviženklį pranašumą. Svečių situacija nebuvo palanki, nors žaidėjai ir neturėjo daug pražangų, bet privalėjo saugotis gynyboje ir leido varžovams lengvai rinkti taškus. Prasidedant ilgajai pertraukai „LSMU & Statybų vizija“ užtikrintai pirmavo 43:30.

Antroje rungtynių dalyje SK „Vertigo“ nenuleido rankų, išnaudojo varžovų klaidas ir vienu metu priartėjo iki 5 taškų ribos. Tačiau tai buvo viskas. „LSMU & Statybų vizija“ ketvirtame kėlinuke įjungė aukštesnę pavarą, rengė vieną greitą ataką po kitos, pataikė iš toli, o per šį ketvirtį surinko net 35 taškus. Svečiai buvo galutinai palaužti, skirtumas vienu metu perkopė ir 20 taškų ribą. „LSMU & Statybų vizija“ galingai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 94:76.

„LSMU & Statybų vizija“:

„varžovai susirinko penkiese, bet ir mes buvo nepilnos sudėties. O laimėti mums padėjo pirmiausia gynyba ir M. Petrausko tritaškiai metimai. Taip pat mes gyvename gerai, vaikai neserga.“

„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)SK „Vertigo“ pralaimėjo pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą prieš „Sporto manija“ (76:89) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:16 val.) SK „Vertigo“ įveikė „UNO“ krepšininkus ir atsirevanšavo už pralaimėjimą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)SK „Vertigo“ tik lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:38 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)