LSMU & Statybų vizija vs Šernai (64:78)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 20:49 val., peržiūros: 742

Sekmadienį, vasario 25- ąją dieną, LSMU sporto salėje įvyko „30+” pirmenybių, A pogrupio rungtynės tarp vietos „LSMU & Statybų vizija“ bei svečių „Šernai“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tik prieš ilgąją pertrauką išryškėjo svečių pranašumas, o antroje rungtynių pusėje šeimininkai neturėjo realių šansų pakovoti dėl pergalės.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo neaukštu tempu ir retai atakas užbaigdavo sėkmingai. Toks žaidimas buvo palankesnis svečių ekipai, kurie vienu metu turėjo septynių taškų pranašumą (4:11). Vėliau įsižaidė ir šeimininkai, pradėjo vytis varžovus ir išlygino rezultatą, tačiau vėl krito į duobę, kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Šernai“, kurie po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 13:18. Antrojo kėlinuko pradžioje „LSMU & Statybų vizija“ ekipa sunkiai rinko taškus ir niekaip nepralaužė savo varžovų gynybos. Netrukus komandas skyrė jau septyni taškai. Antroje kėlinio pusėje P.Juchnevičius pelnė 6 taškus iš eilės ir komandas skyrė jau 12 taškų. Šeimininkai ir toliau išgyveno žaidimo krizę ir visiškai atidavė žaidimo vadžias varžovams. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:46.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo nerezultatyviai, o antroje kėlinio pusėje „Šernai“ jau triuškino varžovus – 32:57.Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 37:59. Lemiamą ketvirtį svečiai visiškai kontroliavo rungtynes ir ilgą laiką išlaikė saugią dvidešimties taškų persvarą. Šeimininkus į priekį tempė V.Lapėnas, tačiau jo pastangų atkurti intrigą šiose rungtynėse neužteko. „Šernai“ iškovojo įtikinamą pergalę – 64:78 (13:18, 16:28, 8:13, 27:19).

SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)