LSMU & Statybų vizija vs Sporto manija (52:76)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 874

Sekmadienį, lapkričio 5 d., LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO“ 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „LSMU & Statybų vizija“ ir svečių teisėmis atvykusi „Sporto manija“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Sporto manijos“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir netrukus įgijo 5 taškų persvarą, tačiau šeimininkai nenuleido ranko ir įpusėjus nerezultatyviam ketvirčiui išlygino rezultatą. Svečiai nepaleido žaidimo vadžių iš savo rankų ir vis atitrūkdavo nuo varžovų, bet klaidos gynyboje neleido įgyti didesnės persvaros, o po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus – 15:15.

Antrajame kėlinuke „Sporto manija“ įjungė aukštesnę pavarą ir A.Pelšs ir M. Dimšos pastangomis kėlinio viduryje kiek atitrūko nuo varžovų (24:30). Nors kėlinio pabaigoje svečiai ir turėjo dviženklį pranašumą, tačiau paskutinį žodį tarė „LSMU & Statybų vizija“ gynėjas E.Banevičius pataikęs iš toli – 24:33.

Trečiajame kėlinuke „Sporto manija“ iš karto šovė į priekį ir laimėję atkarpą 6:18 jau triuškino oponentus (31:51). Šeimininkai niekaip nerado būdų kaip pelnyti taškus, koją taip pat kišo netaiklūs metimai iš patogių padėčių ir daug klaidų už kurios varžovai baudė lengvais taškais greitajame puolime. Per likusį laiką „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkams pavyko stabilizuoti padėtį ir skirtumas tarp komandų nustojo augti – 38:61.

Ketvirtajame kėlinuke abi komandos pradėjo žaisti laisviau, o tai buvo parankiau šeimininkų komandai, kurie pasinaudoję varžovų atsipalaidavimo pradėjo mažinti jų persvarą iki 13 taškų (48:61). Antroje kėlinuko pusėje puikiai sužaidė svečių puolėjas M.Dimša pelnęs 7 taškus iš eilės ir atstatęs dvidešimties taškų „Sporto manijos“ persvarą. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje žymiai nesikeitė ir svečiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 52:76 (15:15, 12:20, 11:26, 14:15).

Po pergalės „Sporto manijos“ treneris M.Vaškūnas kalbėjo:

„Varžovas buvo stiprus, bet antroje rungtynių pusėje geriau pataikėm ir tai lėmė pergalę. Rungtynes sunkiai pradėjome, nes jau ne tas amžius, kad iš karto pradėt draskytis, mums jau reikia truputį įsibėgėti ir tiek, o po to jau ateina ir rezultatas.“

SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)