SK „Vertigo“ vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (68:56)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ tik lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 18:38 val., peržiūros: 446

Sekmadienį, gruodžio 17 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos SK „Vertigo“ bei svečių KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“. Gan nemažą rungtynių dalį svečių ekipa kontroliavo rungtynes ir vis turėdavo nežymų pranašumą. Visgi, vėliau įsiplieskę ginčai tarp komandos pakenkė ir komandos rezultatui. Lemiamo ketvirčio metu jie subyrėjo ir leido aikštelės šeimininkams apginti namų tvirtovę.

Rungtynės prasidėjo keliomis greitomis atakomis, kuriose pasižymėjo abi komandos. Vėliau aikštelės šeimininkams buvo pavykę įgyti šešių taškų pranašumą, bet greitai KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ pelnė septynis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą. Vėliau komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir pranašumą savo rankose išlaikė svečių ekipa. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:19. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti žymesnio pranašumo. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, svečiai turėjo vieno taško pranašumą, bet jį sugebėjo padidinti ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:34.

Trečiąjį kėlinį KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ pradėjo dviem taikliais dvitaškiais ir jų pranašumas šoktelėjo iki devynių taškų. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė SK „Vertigo“ bei sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Vėliau komandos dar kelias atakas užbaigė sėkmingai, bet ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai. Jie pelnė septynis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:48. Lemiamą ketvirtį taip pat geriau pradėjo SK „Vertigo“, kurie netrukus įgijo šešių taškų pranašumą. Likus žaisti kiek mažiau nei pusę kėlinuko, komandas skyrė tik trys taškai, bet tuomet aikštelės šeimininkai pelnė šešis taškus paeiliui ir skirtumas tarp komandų jau buvo devyni taškai. Likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms, svečiai smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Bet tai ir buvo viskas. Nieko daugiau jie nesugebėjo nuveikti šiose rungtynėse, o SK „Vertigo“ tik įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:56.

Mindaugas Čižas (SK „Vertigo“):
„Pradžiai, susidarė toks įspūdis komandos draugų, kad gintis nereikia ir užteks užpulti. Kaip parodė rezultatas – to neužteko. Antroje rungtynių pusėje susispaudėm, susiimėm ir gynyboje atidirbom bei gavosi rezultatas“.

SK „Vertigo“ pralaimėjo pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą prieš „Sporto manija“ (76:89) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.) SK „Vertigo“ įveikė „UNO“ krepšininkus ir atsirevanšavo už pralaimėjimą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:22 val.),,SK „Vertigo““ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Uno' (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:49 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)