Agentus vs LSMU & Statybų vizija (60:58)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 723

Pirmadienį, sausio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Agentus“ (2/6) bei svečių „LSMU & Statybų vizijos“ (3/5) krepšininkų.

Nors pradžioje „LSMU & Statybų vizija“ spurtavo 0:5, bet tada iškart „Agentus“ ekipa atsakė dar didesniu spurtu 9:0, svečių puolimas užstrigo ir šeimininkai įsiveržę į priekį laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 14:9.

Antrajame kėlinuke V. Lapėno metimai leido jau „LSMU & Statybų vizijai“ įsiveržti į priekį 18:22. Ir toliau svečiai turėjo didesnę nei trijų taškų persvarą, tačiau kėlinuko pabaigoje T.Misiūnas taikliu dvitaškiu su baudos metimu nukirpo „LSMU & Statybų vizijos“ persvarą iki minimumo 28:29.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo tiksliu Š. Kryžiaus tolimu metimu ir „Agentus“ įsiveržė į priekį 31:29. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko įgyti trijų taškų persvarą ir pirmauti 40:43.

Lemiamame ketvirtyje M. Kleizos tritaškiai ir V. Babrausko dvitaškiai leido „LSMU & Statybų vizijai“ pirmauti 53:58. Bet tada iniciatyvos ėmėsi N.Sivolovas, pataikęs dvitaškį su varžovo pražanga, du baudos metimus pridėjo T.Juodviršis ir rezultatas tapo lygus 58:58. Paskutinėje atakoje „Agentus“ patikėjo metimą N. Sivolovui, kurio ranka nesudrebėjo ir šio krepšininko pataikytas dvitaškis atnešė šeimininkams pergalę rezultatu 60:58 (14:9, 14:20, 12:14, 20:15).

M.Galinis („Agentus“):

„pabaigoje pasisekė. Šiek tiek nesisekė pačių varžybų eigoje, bet džiugu, kad šiandien kovojome visi kaip vienas kumštis ir, manau, kad nugalėjome dėl kovos ir pabaigoje dėl sėkmės, žinoma.“

SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)Atkakliose rungtynėse “LSMU & Statybų vizija” nepavyko pasiekti pergalės prieš vienus iš grupės lyderių “DNC” (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:22 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)