SK „Vertigo“ vs Sporto manija (76:89)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Vertigo“ pralaimėjo pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą prieš „Sporto manija“ (76:89)

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:16 val., peržiūros: 659

Kovo 28 d., trečiadienį, A. Sabonio krepšinio centre. įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, ketvirtfinalis, kuriame susitiko šeimininkų teisėmis žaidę SK „Vertigo“ ir svečiai „Sporto manija“.

Rungtynių pirmasis kėlinys buvo daugiau mažiau apylygis, komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, visgi po taiklaus A. Dervinsko dvitaškio šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo dviejų taškų pranašumą (22:20).

Antrajame kėlinyje rungtynes į savo rankas perėmė svečiai kurie po spurto sugebėjo susikrauti aštuonių taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką (39:47).

Trečiajame ketvirtyje „Sporto manija“ ir toliau dominavo po krepšiais, o tas leido susikrauti prieš lemiamą ketvirtį jau triuškinamą pranašumą, taip pasiųsdami varžovus į nokdauną rezultatu (51:71).

Ketvirtajame kėlinyje SK „Vertigo“ krepšininkam dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki septynių taškų, tačiau svečiai atsakė tuo pačiu ir šventė pirmąją pergalę ketvirtfinalio etape rezultatu 76:89 (22:20, 17:27, 12:24, 25:18).

„Sporto manija“ komandos treneris:

Komandos pergalę lėmė, kad beveik visa komanda susirinko į varžybas ir geras nusiteikimas šioms pirmoms ketvirtfinalio varžyboms. Atėjo laikas rimtai žiūrėti į kiekvienas varžybas ir smagiausia tas, kad komanda taip ir padarė.

Rezultatyviausi žaidėjai:

SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)SK „Vertigo“ tik lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)