SK „Vertigo“ vs Baltic Transline (75:53)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 22:15 val., peržiūros: 863

Sekmadienį, lapkričio 5 -osios popietę Jachtklubo sporto salėje įvyko „30+“ lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK „Vertigo“ nesunkiai nugalėjo „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo klampiai, ir buvo galima matyti daug netaiklių metimų. Po pirmų penkių minučių svečiai buvo įmetę tik 2 taškus, tačiau pora taiklių metimų ir rezultatą jie persverė (5:7), tačiau tuo pačiu atsakė ir SK „Vertigo“ ir rezultatas baigiantis pirmajam kėliniui buvo lygus (14:14).

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu metimu pradėjo šeimininkai, tačiau „Baltic Transline“ surezgė dvylikos taškų spurtą ir įpusėjus antrajam kėliniui įgyjo 9 taškų pranašumą (17:26). Bet šeimininkai nepasimetė ir sugebėjo rezultatą persverti savo naudai likus žaisti tris minutes antrojo kėlinio (31:30). Kėliniui baigiantis SK „Vertigo“ sugebėjo dar ir padidinti persvarą ir suskambėjus antrojo kėlinio sirenai rezultatas buvo (38:32).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau rodė savo pranašumą ir kėlinio viduryje rezultatas jau buvo (48:34). Svečiai dar bandė vytis, bet į kiekvieną jų taiklų metimą SK „Vertigo“ atsakė tuo pačiu. Kėlinio pabaigoje pranašumas jau siekė 18 taškų persvarą (57:39) šeimininkų naudai. Visgi svečiams pavyko geriau sužaisti kėlinio galą ir rezultatas po kėlinio sirenos buvo (57:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje SK „Vertigo“ ir toliau bėgo nuo savo priešininkų ir rezultatas jau tapo triuškinantis (67:46). Svečiai dar bandė vytis, skirtumą buvo sumažinę iki 17 taškų, bet ir vėl šeimininkai geriau sužaidė kėlinio galą ir rezultatas pasibaigus rungtynėms buvo (75:53) SK „Vertigo“ naudai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjas A.Dervinskas komentavo trumpai:

„Sužaidėme gerai antrąją rungtynių pusę ir praleidome mažai taškų, tas pagrinde ir lėmė komandos pergalę.“

„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)