Šilainiai vs DNC (65:78)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale

2017 balandžio 17 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 1309

Pirmadienį, balandžio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių pirmosios pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Šilainių“ ir svečių „DNC“ ekipų. Rungtynes lyg ant sparnų pradėję „Šilainiai“ iškart atitrūko, tačiau antrame kėlinuke varžovus pasiviję svečiai vėliau perėmė iniciatyvą ir išlaikę ją iki rungtynių pabaigos šventė pergalę rezultatu 65:78 (23:4, 9:24, 12:25, 21:25).

Rungtynių pradžia „DNC“ krepšininkams buvo tikras košmaras. Greitame puolime sau lygių neturėję aikštės šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko įgijo devyniolikos taškų pranašumą. Antrame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir spurtavę „DNC“ žaidėjai ėmė artėti prie varžovų. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė vos keli taškai. Nuo to momento komandos žaidė apylygiai, ko pasekoje „Šilainiai“ išėjo ilsėtis turėdami trapų keturių taškų pranašumą. 32:28.

Iškart po ilgosios pertraukos penkis taškus be atsako surinkę svečiai perėmė iniciatyvą savo naudai. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar buvo išsiveržę į priekį, tačiau pastebimai pataikymą pagerinę „DNC“ krepšininkai iki kėlinuko pabaigos surengė spurtą 2:16, ko pasekoje perėmė iniciatyvą bei įgijo devynių taškų atotrūkį. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje „Šilainiai“ dar bandė lipti iš duobės, tačiau vis dažniau strigę priešininkų gynyboje leido jiems rinkti taškus greitame puolime, ko pasekoje finišo tiesiojoje pergale džiaugėsi „DNC“. 65:78.

Serijoje iki dviejų pergalių į priekį 1:0 išsiveržė „DNC“. Sekantis susitikimas įvyks balandžio 23 dieną, 17val. A. Sabonio krepšinio centre.

Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)Martyno Kudako sėkmingas prasiveržimas lėmė „DNC“ apmaudžią nesėkmę (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)D. Bugdino tritaškis rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „DNC“ komandai (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:26 val.)Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„DNC“ pasidabino 30+ auksu (2017 gegužės 23 d., antradienis, 07:41 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)