Šernai vs DNC (101:99)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Martyno Kudako sėkmingas prasiveržimas lėmė „DNC“ apmaudžią nesėkmę

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 22:49 val., peržiūros: 1149

Trečiadienį, sausio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Šernų“ ir svečių „DNC“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek geriau atrodę svečiai kartas nuo karto vis atitrūkdavo. Vis tik, lemiamą ataką puikiai užbaigęs Martynas Kudakas atnešė „Šernams“ pergalę rezultatu 101:99 (22:24, 23:30, 33:22, 23:23).

Jau pačioje susitikimo pradžioje tolimais metimais pasižymėję svečių krepšininkai įgijo septynių taškų atotrūkį. Vis tik, vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje po pirmosios rungtynių dalies dviejų taškų persvarą turėjo „DNC. Antrojo ketvirčio pradžioje svečius į priekį traukė iš toli puikiai pataikęs D. Bakanas, tačiau aikštės šeimininkai taip pat nesnaudė, ko pasekoje skirtumas tarp komandų praktiškai nepasikeitė. Kiek vėliau „DNC“ krepšininkai atitrūko dviženkle persvara ir ją beveik išlaikė iki ilgosios pertraukos pradžios. 45:54.

Po ilgosios pertraukos komandos ir vėl taškus rinko trumpomis atkarpomis, todėl nei vienai rimčiau atitrūkti taip ir nepavyko. Įpusėjus kėlinukui „Šernai“ galutinai pasivijo varžovus ir rezultatą išlygino. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ir toliau sėkmingiau žaidę aikštės šeimininkai sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau tęsėsi apylygis žaidimas, tik įpusėjus ketvirčiui spurtavę „DNC“ aidėjai įgijo septynių taškų atotrūkį, tačiau pačiu laikui susiėmę „Šernai“ sumažino deficitą iki minimumo. Lemiamos atakos metu, iniciatyvos ėmėsi M. Kudakas, kuris sėkmingo reido metu pelnė du taškus su pražanga ir realizavęs baudos metimą galutinai įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu 101:99.

Po pergalės Paulius Juchnevičius tepasakė: „Ėjome į krepšinį, atėjome į teatrą. Visus su šventėmis“.

Po rungtynių, paklaustas, kodėl nepavyko išsaugoti pranašumo, „DNC“ treneris Donatas Budginas kalbėjo: „Patys žiopliai esame, nes turėjome pražangą ir nesugebėjome prasižengti ir viskas, net nėra daugiau ką sakyti. Tiesiog, reikėjo padaryti vieną pražangą, kurios nepadarėme“.

„Šernai’: Skirmantas Staniulis – 27 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 23 tšk., Martynas Kudakas – 21 tšk., Šarūnas Zablockis – 19 tšk.

„DNC“: Dainius Bakanas – 25 tšk., Ignas Grigaravičius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (14 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 15 tšk., Liudas Čekavičius – 13 tšk.

Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale (2017 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)D. Bugdino tritaškis rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „DNC“ komandai (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę SK „Vertigo“ įveikė „Šernus“ ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:49 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)