Baltic Transline vs DNC (85:93)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 1450

Pirmadienį, sausio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „DNC“ ekipų. Nors pačioje pradžioje „DNC“ startavo žymiai geriau, vėliau aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir ėmė tolti. Vis tik, ketvirtame kėlinuke atsibudę svečiai susigrąžino iniciatyvą bei pasiekė pergalę rezultatu 85:93 (15:22, 30:15, 26:22, 14:34).

Pačioje susitikimo pradžioje spurtavę svečiai įgijo devynių taškų atotrūkį, tačiau ilgai nesnaudę „Baltic Transline“ ekipos žaidėjai čia pat varžovus prisivijo. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę „DNC“ žaidėjai susigrąžino septynių taškų persvarą. Antrame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojomis ir spurtą 14:3 surengę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau „DNC“ dar buvo susigrąžinę persvarą, tačiau iki ilgosios pertraukos žymiai geriau apsirodę „Baltic Transline“ įgijo aštuonių taškų pranašumą. 45:37.

Po pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos taškus rinko trumpomis atkarpomis, tačiau kėlinuko pabaigoje ir vėl geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį atotrūkį. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Baltic Transline“ atitrūko dar labiau, tačiau čia pat susiėmę „DNC“ krepšininkai surengė spurtą 3:17, kurio dėka rezultatas tapo lygus. Visiškai sutrikę aikštės šeimininkai ėmė vis dažniau klysti, kuo puikiai pasinaudoję svečiai perėmė iniciatyvą bei šventė pergalę rezultatu 85:93.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 29 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Robertas Petrolis – 18 tšk., Tadas Navickas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Klupšas – 10 tšk.

„DNC“: Karolis Meiliūnas – 29 tšk. (12 rezult. perd.), Dainius Bakanas – 19 tšk., Donatas Budginas – 16 tšk., Liudas Čekavičius – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 11 tšk. (14 atk. kam.)

Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale (2017 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)LSMU VA&Statybų vizija rungtynių pabaigoje susidorojo su Baltic Transline vyrais (2017 vasario 17 d., penktadienis, 19:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)SK „Vertigo“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius varžovus (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:11 val.)