Šilainiai vs LSMU VА & Statybų vizija (76:58)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 16:50 val., peržiūros: 1533

Gruodžio 4 dieną, 13:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „LSMU VА & Statybų vizija“ (svečiai). Jau pirmame kėlinuke „Šilainiams“ pavyko pasiekti dviženklį pranašumą ir saugią distanciją šeimininkai sugebėjo išlaikyti iki pat susitikimo pabaigos. „LSMU VА & Statybų vizija“ taip ir nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos, o rungtynių antroje pusėje skirtumas tarp komandų priartėjo ir prie 20 taškų ribos. „Šilainiai“ sužaidė užtikrintai ir laimėjo susitikimą rezultatu 76:58.

Nors pirmomis minutėmis komandos žaidė gana lygiai, tačiau labai greitai „Šilainiai“ spurtavo ir savo pranašumą padidino iki dviženklio, o jų lyderiu iš karto tapo N.Urbanavičius. Prie persvaros labiausiai prisidėjo itin tikslūs metimai iš toli, nors vėliau komandos taikiklis kiek nusimušė, bet šios puikios atkarpos užteko pasiekti net 14 taškų pranšumui. Nuo to momento komandų žaidimas išsilygino, bet saugus pranašumas visą laiką išliko šeimininkų rankose. „LSMU VА & Statybų vizija“ nei karto nebuvo priartėją arčiau nei per 12 taškų distanciją, o prasidedant ilgajai pertraukai „Šilainiai“ pirmavo rezultatu 36:24.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai dar kurį laiką suteikė varžovams vilčių, bet netrukus skirtumas tarp komandų pasiekė 20 taškų ribą ir tapo aišku, kad „LSMU VА & Statybų vizija“ šiandien jau nebeatsities. Dabar abi ekipos suprato, kad likęs laikas tėra formalumas, tad aikštelėje vis daugėjo chaoso, klaidų. „LSMU VА & Statybų vizija“ ekipa ne vieną kartą išreikškė nepasitenkinimą teisėjais, tačiau techninių pražangų išvengė. Tuo tarpo „Šilainiai“ jau mėgavosi triuškinamu pranašumu ir artėjo pergalės link. Rungtynių pabaigoje „LSMU VА & Statybų vizija“ komandos žaidėjas M.Petrauskas dar sugebėjo pataikyti nuo vidurio aikštės, taip priversdamas šypsotis abi komandas. O rungtynės baigėsi rezultatu 76:58.

Šilainiai: Nerijus Urbanavičius – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Kazickas – 9 tšk.

LSMU VА & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 15 tšk., Gražvydas Davidavičius – 10 tšk., Juozas Kajokas – 9 tšk.

Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Aukštą žaidimo spartą palaikiusi „Šilainių“ ekipa iškovojo lengvą pergalę (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)