Makroflex ‒ KTU Plienas vs Šilainiai (51:75)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 15:13 val., peržiūros: 1653

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko 30+ SC „Orionas“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ir svečių teisėmis atvykę „Šilainiai“.

Rungtynės prasidėjo „Makroflex ‒ KTU Plienas“ sėkmingomis atakomis, tačiau „Šilainiai“ baudos metimais ėmė mažinti skirtumą ( 8:6). „Šilainiai“ toliau nestabdė apsukų ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 8:12). Likus žaisti dvi minutes „Šilainių“ ekipos pagrindinis centro puolėjas, M.Patašius, patyrė traumą. Vis dėlto, „Makroflex ‒ KTU Plienas“ pasinaudojo tuo ir nuo dviženklio skirtumo sumažino iki 8 taškų – 14:22.

Antrajame kėlinyje „Makroflex ‒ KTU Plienas“ susitvarkė su puolimu ir ėmė mažinti skirtumą ( 23:27). Po minutės pertraukėlės „Šilainiai“ sustbadė varžovų puolimo bangą, kur per likusį laiką atstatė turėtą pranašumą – 26:37.

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ ėmė buksuoti gynyboje, o tuo pasinaudojo „Makroflex ‒ KTU Plienas“, kur skirtumą sumažino iki dviejų taškų ( 35:37). Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Šilainiai“ įjungė aukštesnę pavarą ir vėl atitolo nuo varžovų – 39:46.

Nuo pat pradžios kėlinuko „Šilainiai“ pradėjo tolti nuo aikštelės šeimininkų ( 42:56). Svečiai toliau žaidė kaip iš natų , kur „Makroflex ‒ KTU Plienas“ buvo bejėgiai prieš varžovų puolimą ( 42:61). „Makroflex ‒ KTU Plienas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė sėkmingą atkarpą 5:0 , tačiau „Šilainiai“ greitai atstatė savo žaidimą į vietas ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:75.

Makroflex ‒ KTU Plienas: Edvinas Bacevičius – 14 tšk., Justinas Leitanas – 13 tšk. (14 atk. kam.), Donatas Rimkevičius – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

Šilainiai: Justas Ališauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 13 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 20 tšk., Julius Svirka – 15 tšk. (14 atk. kam.)

Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)Aukštą žaidimo spartą palaikiusi „Šilainių“ ekipa iškovojo lengvą pergalę (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale (2017 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)