Makroflex ‒ KTU Plienas vs DNC (74:69)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 1423

Pirmadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių „DNC“ ekipų. Pirmoje rungtynių dalyje pirmavę svečiai po ilgosios pertraukos pristigo jėgų, ko pasekoje nelengva pergale džiaugėsi „Makroflex – KTU Plienas“. 74:69 (17:17, 15:24, 22:10, 20:18).

Susitikimą kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau ilgainiui žaidimas išsilygino. Kėlinuko pabaigoje spurtavę svečiai buvo perėmę iniciatyvą, tačiau laiku atsitiesę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai rezultatą išlygino. Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau geresnį žaidimą demonstravę „DNC“ ekipos krepšininkai įgijo šešių taškų atotrūkį, tačiau čia pat pasižymėję aikštės šeimininkų snaiperiai rezultatą išlygino. Nepaisant to, komandą į priekį timptelėję I. Grigaravičius ir L. Čekavičius prieš ilgąją pertrauką atitolino svečius devyniais taškais. 32:41.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų dar šoktelėjo iki dviženklio, tačiau čia pat sekė aikštės šeimininkų spurtas net 15:0, kurio dėka „Makroflex – KTU Plienas“ perėmė iniciatyvą bei įgijo penkių taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos „DNC“ dar spėjo nežymiai sušvelninti atsilikimą. Paskutinėje rungtynių dalyje užvirė atkakliausia kova ir abi ekipos viena po kitos rinko taškus greitais išpuoliais. Vis tik, rungtynių pabaigoje sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai sumažino deficitą iki minimumo, tačiau lemiami „DNC“ metimai skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai realizavo visus baudos metimus ir pasiekė sunkią pergalę. 74:69.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Petras Aleksonis – 17 tšk., Nerijus Dirsė – 16 tšk., Andrius Knezys – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„DNC“: Liudas Čekavičius – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Grigaravičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 12 tšk. (14 atk. kam.), Saulius Klimkevičius – 12 tšk.

Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)Nors ir išbarsčiusi didelę persvarą, „Uno“ visgi triumfavo rungtynėse prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“, fortūnos padedama iškovojo pergalę prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)