DNC vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (75:74)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

D. Bugdino tritaškis rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „DNC“ komandai

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 23:26 val., peržiūros: 1212

Sekmadienį, sausio 29 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Orionas“ pirmenybių B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „DNC“ ir svečių „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandų.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje užvirė atkakli kova. „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ geriau pradėjo susitikimą ir per 4 minutes atitrūko 6:11, tačiau įpusėjus kėlinukui šeimininkai atsilikinėjo jau tik 2 taškais 13:15. Kėlinuko antroje pusėje svečių ekipos puolimas ėmė šiek tiek strigti, o tuo pasinaudoję „DNC“ krepšininkai pagavo savo „bangą“ ir po spurto 11:3 išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 24:18.

Antrame kėlinuke šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą iki 40:27. Tačiau labai greitai „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pataikė keletą metimų iš eilės ir E. Jančausko dvitaškio iš po krepšio svečiai ištirpdė varžovų persvarą iki vienženklės - 42:34. „DNC“ krepšininkai per likusį kėlnio laiką daugiau nepasižymėjo, bet ir neprisileido svečių per arti ir įpusėjus susitikimui turėjo apčiuopiamą persvarą – 42:36.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo G. Bačiulio metimų fiesta, po kurių „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ dar labiau priartėjo prie varžovų – 48:45. Komandiškai žaidę „DNC“ krepšininkai vėl atitrūko 6 taškais, tačiau kėlinuko pabaigoje du taiklūs N. Bijamino baudų metimai leido „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandai nepaleisti varžovų pernelyg toli – 57:53.

Visgi ketvirtajame kėlinuke po G. Bačiulio penkių taškų ir E. Jančausko tolimo dvitaškio rezultatas buvo lygus – 60:60. Tada prasidėjo žaidimas taškas į tašką, o įpusėjus kėliniui minimaliu skirtumu pirmavo svečiai – 64:65. Visgi, tada vėl darbo ėmėsi D.Bakanas, kurio du tolimi metimai leido „DNC“ komandai susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Nors „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ dar kabinosi į pergalę, tačiau D.Budginas likus žaisti 19 sekundžių pataikė iš toli ir išvedė šeimininkų komandą į priekį – 74:73. Abi komandos apsikeitė po vienu taikliu baudos metimu. Likus žaisti 3 sekundes D.Budginas ranka prie baudų metimo linijos sudrebėjo ir gynėjas prametė abu metimus, tačiau per likusį laiką svečiams pasižymėti nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 75:74.

Po rungtynių pakalbintas „DNC“ komandos žaidžiantysis treneris D. Bugdinas sakė: „Nubuvome pilnos sudėties, neturėjom įžaidėjo, todėl buvo truputį sunku. Dar viduryje rungtynių mūsų pagrindinis centras gavo traumą, tai realiai mūsų gynyjams teko dengti varžovų aukštesnius žmones, o rungtynių gale jau buvo žaidimas taškas į tašką ir išnešėm sveiką kailį“.

DNC: Paulius Valentukonis – 15 tšk. (16 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 13 tšk., Marius Šumlinskas – 12 tšk. (16 atk. kam.)

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Gitanas Bačiulis – 32 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Nerijus Bijaminas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale (2017 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)Martyno Kudako sėkmingas prasiveržimas lėmė „DNC“ apmaudžią nesėkmę (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)