Šernai vs Šilainiai (63:81)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 1394

Trečiadienį, lapkričio 2 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Šernų“ bei svečių „Šilainių“. Pirmajame kėlinyje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojom antrajame kėlinyje. Per pirmąjį kėlinį puolime strigę „Šilainiai“, antrajame ketvirtyje taškus rinko be didesnių sunkumų, o tuo pačiu ir nuostabiai gynėsi. Per šį kėlinį „Šilainiai“ pasiklojo pamatus pergalei ir galiausiai išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau tuomet P. Juchnevičiaus ir V. Tatarūno tandemas leido „Šernų“ ekipai įgyti kiek solidesnį pranašumą prieš pat kėlinuko pabaigą. Iki tol sunkiai taškus rinkę svečiai, per paskutinę minutę sugebėjo pelnyti keturis taškus ir tai jiems leido kiek sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 18:13. Antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Sėkmingai paskutinę pirmojo kėlinio minutę užbaigę „Šilainiai“, ta pačia gaida pradėjo ir antrąjį rungtynių kėlinį. Jie be didesnio vargo rinko taškus puolime ir visiškai izoliavo savo varžovus, kas lėmė tarpusavio pykčius „Šernų“ ekipoje. Nuo pat antrojo kėlinuko pradžios taškus rinkę „Šilainiai“, sugebėjo jų pelnyti net 19-ą be varžovų atsako. Taigi, svečių pranašumas siekė jau dviženklį. Kėlinio pabaigoje taškus pradėjo rinkti ir „Šernų“ ekipa, tačiau įsibėgėjusio „Šilainių“ traukinio sustabdyti jie jau nebepajėgė ir šį kėlinį svečiai laimėjo rezultatu 6:30, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:43.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir tai nebuvo palanku „Šernų“ ekipai, kurie vis norėjo vytis savo varžovus. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, šeimininkų ekipos puolimas vėl sustojo, o tai leido svečių ekipai įgyti jau 26-ių taškų pranašumą. Visgi, prieš pat kėlinio pabaigą, „Šernų“ ekipa pakeitė gynybos sistemą ir tai kiek išmušė iš vėžių „Šilainius“. Tai leido šeimininkams sumažinti atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:61. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo sėkmingiau ir sumažino savo deficitą iki 15-os taškų, tačiau netrukus sėkmingą atkarpą sužaidė svečių ekipa ir savo persvarą padidino jau iki 25-ių taškų. Galiausiai, likęs rungtynių laikas tebuvo formulumas, o vos penkiese susirinkę „Šilainiai“ neturėjo didelio vargo bei iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 63:81.

Šernai: Vytautas Tatarūnas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Skirmantas Staniulis – 12 tšk., Paulius Juchnevičius – 9 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.)

Šilainiai: Justas Ališauskas – 23 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 18 tšk., Vytautas Bunikis – 16 tšk. (18 atk. kam., 5 rezult. perd.), Julius Svirka – 16 tšk.

„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)Aukštą žaidimo spartą palaikiusi „Šilainių“ ekipa iškovojo lengvą pergalę (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:16 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:28 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Šernai“ pranoko SK „Vertigo“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:50 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Po tragiško starto atsitiesę „DNC“ pusfinalį pradėjo pergale (2017 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)