DNC vs Šilainiai (74:89)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“

2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1614

Pirmadienį, sausio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje solidžiau atrodę šeimininkai žengė priekyje, tačiau po pertraukos spurtavę „Šilainiai“ perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos. 74:89 (23:20, 22:17, 13:33, 16:19).

Susitikimą kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai įgijo nedidelę persvarą, tačiau čia pat spurtavę svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „DNC“ krepšininkai įgijo trijų taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke vis dažniau taškus baudų metimais rinkę aikštės šeimininkai sugebėjo dar labiau atitrūkti, tačiau „Šilainių“ gretose pasižymėjęs J.Svirka kiek priartino svečius prie varžovų. Nepaisant to, du tolimus metimus pataikęs D.Budginas prieš ilgąją pertrauką savo komandai suteikė aštuonių taškų atotrūkį. 45:37.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „Šilainiai“ iškart surengė spurtą 0:15 ir, daugiausiai T. Vasiliausko pastangų dėka, persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „DNC“ taip pat atsibudo ir bandė mažinti deficitą, tačiau ir toliau užtikrintai puolime žaidę svečiai išsaugojo dvylikos taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą vos iki trijų taškų, tačiau čia pat susiėmę „Šilainių“ krepšininkai sužaidė dar vieną itin sėkmingą atkarpą, kurios dėka įtvirtino pergalę rezultatu 74:89.

„DNC“: Liudas Čekavičius – 19 tšk., Ignas Grigaravičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Marius Šumlinskas – 15 tšk., Donatas Budginas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Šilainiai“: Julius Svirka – 18 tšk., Tadas Vasiliauskas – 15 tšk., Justas Ališauskas – 13 tšk. (9 rezult. perd.), Robertas Trepočka – 12 tšk. (17 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 11 tšk., Vytautas Bunikis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)