Alumnita vs BK Centre (64:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 19:44 val., peržiūros: 626

Sekmadienį, kovo 4 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Alumnita“ bei svečių „BK Centre“. Aikštelės šeimininkai jau pirmoje rungtynių pusėje susikrovė nemažą pranašumą, kurio jiems užteko iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes komandos pradėjo labai labai strigdamos puolime. Vos ne visi metimai skriejo pro šalį, o sužaidus kiek daugiau nei pusę minutės, komandos kartu sudėjus buvo pelniusios vos septynis taškus. Vėliau „Alumnita“ sužadino savo puolimą ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:5. Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai ir toliau puolė neblogai, palyginus su varžovais, kurie vis dar neatrado sėkmės rakto puolime. Vėliau „Alumnita“ sužaidė neblogą atkarpėlę ir įgijo jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:12.

Trečiajame kėlinyje „BK Centre“ įgijo kažkokios gyvybės, kuri jiems padėjo atrodyti puolime ir gynyboje geriau už savo varžovus. Jie savo atsilikimą braukė trečdaliu ir pradėjo po truputį kabintis į rungtynes. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:36. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje komandos žaidė gana apylygiai ir skirtumas tarp komandų ženkliai nekito. Per likusį rungtynių laiką svečiams taip ir nepavyko rimčiau pakovoti dėl pergalės ir „Alumnita“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 64:52.

Justas Petravičius („Alumnita“):
“Pergalę nulėmė komandinis žaidimas ir sąlyginai geras pataikymas“.

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)„Alumnitai“ nepakako 34 R. Petkevičiaus taškų rungtynėse su „Kauno Rami“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)