Alumnita vs Kauno Rami (72:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alumnitai“ nepakako 34 R. Petkevičiaus taškų rungtynėse su „Kauno Rami“

2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 890

Pirmadienį, spalio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų „Alumnita“ (0-1) ir „Kauno Rami“ (0-2).

Rungtynės puikiai prasidėjo „Kauno Rami“ krepšininkams. Po Š. Petraičio ir L. Mančiunsko metimų svečiai iškart įsiveržė į priekį 2:15. Ir toliau puikų puolimą demonstravę „Kauno Rami“ ekipos žaidėjai didino savo ekipos pranašumą, o pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 10:30.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje pasikeitė. A. Urbono ir R. Petkevičiaus tritaškiai leido „Alumnitai“ spurtuoti 13:0 bei priartėti prie varžovų iki 23:30. Panašus skirtumas rungtynėse laikėsi iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus „Kauno Rami“ buvo priekyje 34:42.

Daugiausia puikiai šiose rungtynėse žaidusio R. Petkevičiaus pastangų dėka „Alumnita“ trečiojo kėlinuko viduryje priartėjo per vieną metimą – 44:46. Bet tada vėl savo žodį tarė Š.Petraitis, kurio metimai nutolino svečius – 48:57.

„Alumnitai“ ketvirtajame kėlinuke niekaip nepavyko sumažinti svečių persvaros iki vienaženklio, ko pasekoje „Kauno Rami“ iškovojo pirmąją pergalę C lygoje. Galutinis rungtynių rezultatas 72:82 (10:30, 24:12, 14:15, 24:25). „Alumnitai“ savo pergalės dar teks palaukti.

„Alumnitos“ žaidėjas J.Petravičius apie tai, ko trūko šiose rungtynėse: „aukštaūgių. Pralošėme lentą“.

KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)