Alumnita vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (95:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“

2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 765

Trečiadienį, sausio 31 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp I pogrupio komandų „Alumnita“ (0-14) ir Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (6-7).

„Alumnita“ nuo pat rungtynių pradžios rovė į priekį ir po tikslaus A. Urbono tolimo šūvio jau buvo įgijusi dviženklį pranašumą – 17:6. Ir toliau Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pataikyti net ir iš dėkingų pozicijų, o šeimininkai tuo pasinaudoję laimėjo pirmąjį kėlinuką 21:8.

Antrajame kėlinuke saboniukai suaktyvino gynybą ir po keturių iš eilės R. Antanavičiaus taškų priartėjo iki 24:18. Bet „Alumnita“ labai greitai atsitiesė, pataikė kelis tolimus metimus, susigynė ir vėl įgijo dviženklį pranašumą – 49:33.

Trečiajame kėlinuke E. Petkevičiaus ir R. Petkevičiaus metimai dar labiau padidino šeimininkų persvarą – 63:40. Visgi, pasinaudoję keliomis „Alumnitos“ žaidėjų klaidomis saboniukai surengė kelias greitas atakas bei šiek tiek priartėjo – 71:55.

Ketvirtajame kėlinuke solo pasirodymą surengė R.Petkevičius, vien per šį kėlinuką sumetęs 17 taškų, o „Alumnita“ dar labiau įtvirtino savo persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 95:63 (21:8, 28:25, 22:22, 24:8). Tai buvo pirmoji „Alumnitos“ krepšininkų pergalė šiame sezone.

J.Petravičius („Alumnita“):

„iš principo, rungtynėse sekėsi. Kiek nemokėjome pro jų spaudimą prabėgti. Gan chaotiškas žaidimas buvo, bet puolimas gerai veikė.“

„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno NTI-PN“ įveikė „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ (79:78) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:19 val.)„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:44 val.)