Alumnita vs KK „Alfa būrys“ (71:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“

2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 929

Lapkričio 6 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Alumnita“ priemė svečius „Alfa būrys“ komandą. „Alfa būriui“ šios rungtynės buvo pirmos sezone, o „Alumnita“ buvo pralaimėjusi vieną kartą.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Alfa būrys“ (0:4). Vėliau komandos žaidė lygiai. Šeštą minutę komandas skyrė penki taškai (8:13). Aštuntą minutę „Alumnita“ pasivijo varžovus (13:13). Visgi kėlinio pabaigoje „Alfa būrys“ įgijo penkių taškų persvarą (13:18).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (16:20). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (24:24). Netrukus į priekį išsiveržė „Alumnita“. Šeimininkai persvarą turėjo iki kėlinio pabaigos (34:29).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, o vėliau „Alumnita“ didino persvarą. Ketvirtą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (48:40). Netrukus persvarą pradėjo mažinti „Alfa būrys“. „Alumnitai“ trugdė lyderių surinktos asmeninės pražangos, o „Alfa būrys“ pamažu vijosi varžovus. Aštuntą minutę komandas skyrė trys taškai (52:49). O kėlinys baigėsi „Alfa būriui“ turint septynių taškų persvarą (52:59).

Ketvirtame kėlinyje persvarą laikė „Alfa būrys“. Penktą minutę komandas skyrė penki taškai (57:62). Netrukus persvara išaugo iki aštuonių taškų (60:68). Antroje kėlinio pusėje „Alumnita“ ėmė mažinti varžovų persvarą. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė tik vienas taškas (69:70). Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Alfa būrys“ kurie iškovojo pirmą pergalę (71:77). „Alumnita“ pralaimėjo antrą kartą.

KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:44 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)