BK Centre vs Kauno Rami & Gi-Gr (43:115)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 28 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“

2017 spalio 28 d., Šeštadienis, 15:48 val., peržiūros: 720

Spalio 28 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre“ priemė svečius „Kauno Rami & Gi-Gr“. „BK Centre“ buvo pralaimėję du kartus, o „Kauno Rami & Gi-Gr“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė „Kauno Rami & Gi-Gr“, kurie pelnė pirmus keturis taškus (0:4). Visgi netrukus sėkmingas atakas surengė ir „BK Centre“. Komandos žaidė apylygiai, o septintą minutę komandas skyrė trys taškai (10:13). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Kauno Rami & Gi-Gr“, kuriems pavyko įgyti 16 taškų persvarą (12:28).

Antrame kėlinyje geriau žaidė „Kauno Rami & Gi-Gr“. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 25 taškai, o vėliau skirtumas sparčiai augo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 32 taškai (18:50). Kėlinio pabaigoje 10 taškų be atsako pelnė „Kauno Rami & Gi-Gr“, kurie įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 18:60.

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę komandas skyrė 41 taškas (26:67). Šeštą minutę „Kauno Rami & Gi-Gr“ persvara buvo padidėjusi iki 46 taškų (31:77). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 46 taškai (35:81).

Ketvirtame kėlinyje dominavo „Kauno Rami & Gi-Gr“ komanda. Pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, bet vėliau, „BK Centre“ komandai į aikštę išleidus mažiau žaidžiančius žaidėjus „Kauno Rami & Gi-Gr“ persvara išaugo iki 72 taškų (43:115). „Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo pirmą pergalę, o „BK Centre“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Kauno Rami & Gi-Gr“ žaidėjas G.Mikėnas: „Šiandien mūsų varžovai buvo silpnesni, turėjome laimėti ir laimėjome. Rungtynės buvo kaip treniruotė, net treniruotėse būna sudėtingiau.“ Paklaustas, kodėl trečiame kėlinyje vyko lygi kova, žaidėjas atsakė: „Varžovai protingai sužaidė, o mes dėl savos gynybos, tiksliau negynybos, gavome taškų.“

„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ eliminavo „Dumblą“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)