Kauno TPMC ‒ 2 vs BK Centre (92:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje

2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 586

Ketvirtadienį, vasario 15 dieną, Kauno TPMC mažojoje salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC – 2“ bei svečių „BK Centre“. Jau pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai suvarpė savo varžovus taikliais tolimais metimais ir įgijo triuškinantį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir kiek sėkmingiau svečių ekipai, kuriems pavyko kurį laiką pirmauti rungtynėse. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą, „Kauno TPMC – 2“ pradėjo tiesiog dominuoti abejose aikštelės pusėse ir kėlinuką baigė 18:0 spurtu, taip pat pataikydami keturis tolimus metimus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:12. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pelnė dar 17-ą taškų be atsako, iš jų tris tritaškius ir bendrai laimėjo atkarpą 35:0, kuri leido jiems įgyti jau 33-ų taškų pranašumą. Ties tuo jie nesustojo ir toliau viso kėlinio metu didino savo pranašumą, o „BK Centre“ ekipa per šį kėlinį sukrapštė vos šešis taškus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 60:18.

Antroje rungtynių pusėje svečiai parodė šiokius tokius atsigavimo ženklus ir sugebėjo palaikyti gan panašų žaidimą į savo varžovų. Nors šį kėlinį jie ir pralaimėjo, tačiau pralaimėjo vos septynių taškų skirtumu, bet po trijų ketvirčių skirtumas buvo jau nepagarbus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 82:33. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas, bet „BK Centre“ jau nebeleido savo varžovams dominuoti ir patys puikiai sužaidė šį kėlinį gynyboje. Jie viso labo praleido vos dešimt taškų, kuomet patys pelnė 27-is bei ženkliai apkirpo savo deficitą. Visgi, tai bendro vaizdo nepakeitė ir „Kauno TPMC – 2“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 92:60.

Mindaugas Červinskas („Kauno TPMC – 2“):
„Žaidėme jėga ir vyresne, daugiau patirties turinčia sudėtimi. Tas vyriškesnis krepšinis šį kartą padėjo mums pasiekti pergalę.“

„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:44 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)