BK Centre vs Kauno TPMC ‒ 2 (75:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 13 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą

2018 sausio 13 d., Šeštadienis, 15:44 val., peržiūros: 675

Šeštadienį, sausio 13-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių,Mažosios taurės I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „BK Centre“ ir svečių „Kauno TPMC ‒ 2“ komandos.
Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4), (6:6). Abi komados rodė aikštelėje užsispyrimą, bet kėlinio pabaigoje vieno taško persvarą įgijo svečiai – 14:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus „BK Centre“ laimėjo atkarpą 5:0 ir įgijo 6 taškų persvarą (28:22). Nors netrukus svečiai vėl prisivijo varžovus, tačiau šeimininkai prieš ilgąją pertrauką išsaugojo dviženklį pranašumą – 39:28.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – ir toliau priekyje buvo šeimininkai, kurie laikė žaidimo vadžias savo rankose. Beveik visą kėlinuką dviženklę persvarą turėję šeimininkai, trečiojo kėlinio pabaigoje išsikvėpė ir tuo pasinaudoję svečiai pasivijo priešininkus, taip sumažindami savo deficitą iki minimumo – 56:54.

Lemiamą ketvirtį „BK Centre“ vėl pradėjo spurtu 8:2 ir įpusėjus ketvirčiui jau turėjo 9 taškų pranašumą. Be keitimų žaidusiems svečiams ėmė stigti jėgų, padaugėjo klaidų ir netaiklių metimų,jiems buvo sunku kovoti prieš fiziškai stipresnius ir aukštesnius varžovu. Šeimininkams pavyko išsaugoti pergalę ir iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 75:63.

„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)