BK Centre vs Alaina (48:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 02 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus

2017 gruodžio 02 d., Šeštadienis, 15:59 val., peržiūros: 731

Šeštadienio popietę Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos Mažosios taurės I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „​BK Centre“​ (šeimininkai) su „Alaina“​ (svečiai). Nors šeimininkams nepavyko pasiekti pergalės, tačiau į savo sąskaitą jie įsirašė net 2 lygos rekordus. Tiek į kairę, tiek į dešinę blokus dalinęs S.Pedos užfiksavo lygos blokų rekordą – per vienerias rungtynes uždėjo jų net 9. Šiuo savo rezultatu jis padėjo pasiekti ir komandos blokuotų metimų rekordą lygoje (12).

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje svečiai rodė geresnį žaidimą. Pirmus 9 jų taškus pelnė T.Amšiejus, kurį šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti. Palaipsniui „Alaina“​ tolo nuo varžovų taip parodydami, kad šiandien jie nusiteikę tik laimėti. Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė G.Jakelis („Alaina“). Rezultatas po pirmojo ketvirčio – 14:22.

​Antrajame kėlinyje po 2 iš eilės N.Malahov sėkmingų atakų „​BK Centre“​ priartėjo prie varžovų iki 2 taškų (23:25). Tačiau su tuo nesitaikstę svečiai surengė spurtą 11:0 bei taip atitrūko iki dviženklio taškų skirtumo (23:36). ​Kėlinio pabaigoje 2+1 pelnęs S.Pedos kiek sumažino šeimininkų atsilikimą. Po 2 kėlinių komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui 26:36.

​Antroji rungtynių pusė prasidėjo 5 iš eilės E.Beržinskaitės („BK Centre“) taškais. Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutėms po S.Isaev 2 taškų šeimininkai priartėjo prie varžovų iki apčiuopiamo 5 taškų deficito (34:39). Tačiau vėliau sekę 2 V. Čypo tolimi šūviai vėl sustiprino svečių poziciją. Rezultatas pasibaigus trečiajam ketvirčiui – ​40:52.

Paskutinysis ketvirtis jau vyko be didesnės intrigos. „Alaina“​ didino pranašumą bei tolo nuo varžovų, neleisdami jiems pagalvoti apie pergalę. Rungtynių pabaigoje spurtavę 9:0 svečiai įtvirtino savo pergalę rezultatu 48:74.

​V. Čypo („Alaina“) komentaras po pergalės:

„​Pergalę galbūt lėmė tai, kad buvom aukštesni. Pasiekti ją nebuvo lengva, daug nepataikėm. Stengsimės taisyti taiklumą. Pirmajame rate nelabai sekėsi, todėl dabar stengsimės gerinti žaidimą ir pasiekti kuo aukštesnę poziciją.“

Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)