Resmila.lt vs Smeliavimas24.lt (73:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ palaužė vienus iš grupės lyderių „Smeliavimas24.lt“

2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 23:57 val., peržiūros: 708

Sausio 17 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) „Smeliavimas24.lt“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir vyko taškas į tašką. Įsibėgėjus kovai svečiai buvo susikrovę net 11 taškų persvarą, tačiau šeimininkai susikaupė ir pasiviję priešininkus aplenkė bei pasiekė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:69 (16:14, 18:19, 19:8, 20:28).

Pirmasis kėlinys prasidėjo vangiai, tačiau jam įpusėjus prasidėjo grumtynės dėl taškų. Lyderiaujanti komanda keitėsi ir kėlinys baigėsi „Resmila.lt“​ naudai (16:14). Antrajame kėlinyje svečiai surengė spurtą ir įgijo 11 taškų persvarą, tačiau šeimininkai nepasidavė, prisivijo priešininkus ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi jų naudai (34:33).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo ryškiu šeimininkų dominavimu ir Kęstučio Aleksandravičiaus tritaškių vedami, trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo solidžią 12 taškų persvarą (53:41). Na, o ketvirtajame kėlinyje vyko tikra drama. „Smeliavimas24.lt“ pasikliovė tolimais metimais (Jonas Snudaitis ir Darius Mockus), kurie nepavedė ir padėjo prisivyti priešininkus bei grąžinti į žaidimą intrigą. Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai dažnai siuntė priešininkus prie baudų metimo linijos, jų prastas pataikymas suteikė svečiams vilties, bet „​Resmila.lt“​ atsilaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę (73:69).

„Resmila.lt“ treneris Regimantas Vaitasius:​ „​Noriu perduoti linkėjimus sergantiems komandos žaidėjams, likom tik šešiese ir tikrai atidavėm daug jėgų, daugiau neturėjom, nes pagavom azartą žaisdami prieš vieną stipriausių grupės komandų. Tikrai netikėta pergalė, norėčiau pagirt vyrus, kurie gerai kovojo, gerai gynėsi, dėl to pavyko daug greitų atakų. Iš tikrųjų gerai komandiškai sužaidėm ir manau, kad laimėjom kovingumu šiandien.“​

„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)Šešiolikos taškų persvarą iššvaisčiusi „Resmila.lt“ krito prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)