Resmila.lt vs Randeris (73:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“

2018 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 21:25 val., peržiūros: 908

Ketvirtadienį, kovo 1 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Resmila.lt“ bei svečių „Randeris“. Rungtynėse susitiko du lygiaverčiai varžovai, kurie praktiškai visų rungtynių metu kovojo atkakliai, tačiau lemiamo ketvirčio metu geriau atrodė aikštelės šeimininkai ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus įgijo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, tuomet „Resmila.lt“ į tai atsakė 12:1 spurtu ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau kėlinį kiek sėkmingiau užbaigė „Randeris“ ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:22. Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet vėliau svečiai įgijo kelių atakų atstumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai pavijo savo varžovus, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:36.

Kėlinuką kiek geriau pradėjo „Resmila.lt“ ir atitrūko šiek tiek nuo savo varžovų. Tuo tarpu „Randeris“ prametė daug metimų iš patogių padėčių ir jiems tik pasisekė, kad jų varžovai neatitolo dar labiau. Ketvirčio pabaigoje svečiai susiimė ir pavijo savo varžovus, o rezultatas po trijų kėlinukų buvo 53:49. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo “Randeris” ir persvėrė rezultatą savo naudai, bet tuomet gerą atkarpą sužaidė “Resmila.lt” ir įgijo jau rekordinį devynių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovjo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:65.

Kęstutis Aleksandravičius ir Regimantas Vaitasius („Resmila.lt“):
“Komandinis žaidimas nulėmė pergalę. Pranašesni už varžovus buvome meistriškumu, turėjom daugiau jėgų, atrodėm šviežesni. Vakar turbūt negėrėm tiek, kiek varžovai, tai šiandien stengėmės žaisti. Mūsų komanda gal šiek tiek stipresnė buvo, daugiau ūgio turėjom, pas juos tik vienas stambesnis ir aukštesnis žmogus buvo. Mobilumas ir patirtis mūsų didesnė. Mums labiau reikėjo ir mes labiau norėjom pergalės, nes mums labai svarbu buvo iškovoti pergalę. Liko dar vienos rungtynės, kurios yra dar svarbesnės, tad kovosime toliau“.

„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)