Resmila.lt vs MRU VSF (56:97)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56)

2018 kovo 20 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 908

Kovo 20d., antradienį Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios, Aštuntfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – „Resmila.lt“ ir svečių – „MRU VSF“. Pirmąsias serijos rungtynės 55:75 laimėjo „MRU VSF“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, tačiau nuo rungtynių pradžios pirmavo svečiai, po daugiau nei 7 pirmojo kėlinio minučių „MRU VSF“ pirmavo 11 taškų, o baigiantis kėliniui savo persvarą padidino iki 14 – 13:27.

Antrame kėlinyje „Resmila.lt“ ekipai niekaip nepavyko pralaužti svečių gynybos. Šeimininkai per antrąjį ketvirtį įmetė tik 9 taškus, o toliau solidžiai žaidę „MRU VSF“ padidino pranašumą – 22:48.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Svečiai sugebėjo išlaikyti savo pranašumą, o „Resmila.lt“ krepšininkai ir toliau stengėsi priartėti prie varžovų – 36:67.

Ketvirtame kėlinyje dominavo abiejų ekipu puolimas, nors keitėsi ne daug kas, šeimininkams jau nebebuvo šansų pasivyti varžovus. „MRU VSF“ užtikrintai užbaigė rungtynes – 56:97 (13:27, 9:21, 14:19, 20:30) ir pateko į ketvirtfinalį.

„MRU VSF“ Komandos vadovas: Rolandas Palčinskas:

Po pirmų rungtynių padarėm išvadas, pirmose rungtynėse iš tikro nežinojome kaip žaidžia varžovai, jie žaidė labai fiziškai, o šias varžybas žaidėm kur kas greičiau, nežinau kodėl, bet jie nuo pat pradžių sustojo gintis zona, tai buvo didelė jų klaida, nes jie net realiai nepasidengė ta zona ir leido mesti mums laisvus metimus.

„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:41 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:36 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)