Resmila.lt vs Baltic Transline (66:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą

2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 832

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Resmila.lt“ (3/5) ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“ (3/4).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Baltic Transline“ ekipa mažais žingsniukais rinko taškus, o „Resmila.lt“ strigo puolime ( 0:5). Po minutės pertraukėlės šeimininkai atsigavo ir surengė spurtą 11:0. Per likusį laiką „Baltic Transline“ sugebėjo sukrapštyti tik du taškus , o šeimininkai susikrovė 9 taškų pranašumą ( 16:7). Antrame kėlinyje „Resmila.lt“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą, kol galiausiai ėmė triuškinanti varžovus – 41:24.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ niekaip nepavyko įveikti varžovų gynybos ir šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą. Likus žaisti tris minutes „Baltic Transline“ surengė keletą sėkmingų atkarpų, kur komandas skyrė 10 taškų ( 53:43). Ketvirtame kėlinyje „Resmila.lt“ toliau strigo, o svečiai mažino skirtumą ( 56:50). Po minutės pertraukėlės šeimininkai atsigavo po šalto dušo, kur išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 66:61 (16:7, 25:17, 12:19, 13:18)

„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)Šešiolikos taškų persvarą iššvaisčiusi „Resmila.lt“ krito prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)