Baltic Transline vs Resmila.lt (57:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Šešiolikos taškų persvarą iššvaisčiusi „Resmila.lt“ krito prieš „Baltic Transline“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 597

Vasario 11 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi šeimininkams, nors jie ir atsilinėjo didžiąja rungtynių dalį ir rungtynes galutinai perlaužė tik ketvirtajame kėlinuke, nors rungtynių pabaigoje svečiams payko sukurti ingtrigą, tačiau pergelei to neužteko – 57:51 .

Rungtynių starte svečiai iškart pasižymėjo geru puolimu ir ne ką prastesne gynyba – pusės kėlinio atkarpą laimėjo 3:12. Iš pradžių strigęs šeimininkų puolimas po truputį įsivažiavos, tačiau koją ir toliau kišo klaidos, kurios neleido priartėti prie varžovų. Po pirmojo kėlinio „Resmila.lt“ turėjo dviženklį pranašumą – 9:20. Antrame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas vėl buvo žemas, o per pusę kėlinio niekas nepasikeitė – komandas skyrė tie patys vienuolika taškų – 17:28. Nors pusę kėlinio komandos ir toliau kovojo taškas į tašką, tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai krito į duobę, o T.Viršilas vedamas „Baltic Transline“ kėlinio gale prisivijo varžovus ir prieš pertrauką turėjo jau tik 5 taškų deficitą – 26:31.

Po ilgosios pertraukos svečiams vėl pavyko pagerinti pataikymą ir sumažinti klaidų kiekį. Užtikrintas žaidimas puolime leido vėl atitrūkti, tačiau jie ir vėl neišlaikė turėtos persvaros. Kėlinio pabaigoje šeimininkai net sugebėjo persverti rezultatą ir minimalų pranašumą išlaikyti iki kėlinio pabaigos – 39:38. Paskutiniame kėlinuke kova vyko taškas į tašką, tik kad abi komandos rengė ne daug rezultatyvių išpuolių. Komandos norėjo kuo greičiau perlaužti lygių rungtynių eigą į savo pusę, o greitą žaidimą lydėjo daug klaidų. Pirmoje kėlinio pusėje brandžiau sužaidę šeimininkai atitrūko ir likus žaisti penkias minutes turėjo 9 taškų persvarą (50:41). Tiesa, svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais – K.Aleksandravičius pataikė kelis sudėtingus tolimus metimus ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes išlygino rezultatą, bet šeimininkai išvengė varžovų spaudimo gniaužtų, ir taiklūs baudų metimai leido į tvirtinti pergalę. „Baltic Transline“ laimėjo nerezultatyvias rungtynes rezultatu – 57:51 (9:20, 17:11, 13:7, 18:13).

„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)