Krugės kariai vs Smeliavimas24.lt (69:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80)

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 23:39 val., peržiūros: 819

Sekmadienį, lapkričio 19- ąją dieną, Šv. Mato gimnazijoje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Krugės kariai“ ir svečių teisėmis žaidę „Smeliavimas24.lt“.

Rungtynes įspudingu spurtu (16:0) pradėjo „Smeliavimas24.lt“, kurie iškarto i nokdauną pasiuntė šeimininkus ir tik šeštąją rungtynių minutė buvo pelnyti pirmieji jų taškai. „Krugės kariai“ įsibėgėjo ir po pirmojo kėlinuko sugebėjo truputį sumažinti atsilikimą nuo varžovų (11:23).

Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo R.Rakauskas, tačiau „Krugės kariai“ pradėjo sumesti savo metimus ir rezultatas kėlinuko viduryje jau tapo vienženklis (28:36). Tačiau svečiai ir vėl susiemė, suaktyvino gynybą, to pasekoje prieš ilgąją pertrauką buvo gražintas solidus pranašumas (34:47).

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Krugės kariai“ ir vėl pateko į duobę, tuo pasinaudojo „Smeliavimas24.lt“, kurie dar padidino pranašumą (38:56). Vėliau komandos apsikeitė po porą taiklių metimų o kėlinuką užbaigė taikliu tritaškiu metimu D.Mažeika ir tas leido sumažinti atsilikimą (49:62)

Paskutiniame ketvirtyje „Krugės kariai“ bandė spurtuoti, bet į kiekvieną jų taiklų metimą svečiai atsakydavo tuo pačiu, todėl „Smeliavimas24.lt“ iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų rezultatu 69:80 (11:23, 23:24, 15:15, 20:18)

„Smeliavimas24.lt“ žaidėjas K.Klimas:

Pergalė lėmė tas, kad šiandien geriau pataikėme nei varžovai, kamuolys gerai judėjo, negailėjome jo vieni kitiems. Kol kas rimčiausias varžovas kurį buvom sutikę, tikėkimes dar bus rimtų susitikimų šioje grupėje.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplešė pergalę prieš „Resmila.lt“ (74:72) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Solidžia pergale ketvirtfinalį pradėjo „LazybuGuru.lt“ įveikdami „Smeliavimas24.lt“ (89:68) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 23:56 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)