Smeliavimas24.lt vs Krugės kariai (73:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52)

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 628

Vasario 19d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės H pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Smeliavimas24.lt“ ir svečių – „Krugės karių“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką, abi komandos kibiai žaidė gynyboje, tačiau pirmąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai – 20:16. Antrąjame kėlinyje šiek tiek užtikrinčiau pradėjo žaisti svečiai, įpusėjus antrąjam ketvirčiui 2 tritaškius be atsako smeigęs E.Ramanauskas ir dar 1 pridėjęs I.Spūdys persverė rezultatą savo komandos naudai ir „Krugės kariai“ pirmąją rungtynių pusę užbaigė turėdami 2 taškų pranašumą – 31:33.

Antrąją rungtynių pusėje „Smeliavimas24.lt“ ekipa pradėjo taikydami zoninę gynybą ir per trečiąjį kėlinį svečiams leido įmesti vos 8 taškus. Tuo pasinaudoję šeimininkai persverė rezultatą savo naudai ir užbaigė trečiąjį ketvirtį turėdami 8 taškų pranašumą. Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje 17:0 spurtą surengę „Smeliavimas24.lt“ krepšininkai solidžiai užbaigė rungtynes 21 taško skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 73:52 (20:16, 11:17, 18:8, 24:11).

„Smeliavimas24.lt“ komandos treneris Modestas Koženiauskas:

Spurtą lėmė pritaikyta zoninė gynyba, gal tas ir išmušė priešininkus iš ritmo, o nesisėkė šiandien daug kas, pastaruoju metu žaidžiam ne daug rungtynių tai gal šiek tiek esam išsimušę iš ritmo, nu bet nieko, sugrįšim.

Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Smeliavimas24.lt““rungtynių pabaigoje įveikė „Krugės kariai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)