Vilkai vs Hermis (74:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“

2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 940

Ketvirtadienį, spalio 19 dieną, S. Lozoraičio pgr. m-klos sporto salėje įvyko KKL „C“ lygos, „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Vilkų“ bei svečių „Hermio“. Didžiąją rungtynių dalį „Hermis“ atrodė pranašesnė komanda šiose rungtynėse, tačiau „Vilkai“ kartas nuo karto sužaisdavo sėkmingas atkarpas ir pavydavo nutolusios savo varžovus, bet ketvirtajame kėlinuke svečiai įgijo solidų dviženklį pranašumą. Kiek per anksti vadžias atleidę svečiai leido varžovams juos prisivyti, bet vistiek iškovojo nelengvą pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 0:8, tačiau greitai šeimininkai prisivijo oponentus. Per likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:17. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Vilkai“ bei sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Vėliau jiems buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, bet staiga jie krito į duobę, kuo pasinaudojo svečių ekipa ir susigrąžino turėtą pranašumą į savo rankas, o prie to labiausiai prisidėjo M.Kudirka pataikęs keturis tritaškius iš eilės. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:42.

Trečiąjį kėlinį „ant bangos“ pradėjo „Hermio“ ekipa. Jie spurtavo 9:0 ir tokiu būdu įgijo 11-os taškų pranašumą. Tačiau šeimininkams pavyko stabilizuoti situaciją aikštelėje ir skirtumas tarp komandų nebeaugo. „Vilkai“ kaip įmanydami stengėsi mažinti deficitą, bet klaidos ir netaiklūs metimai po gerai susikurtų progų neleido persverti rezultato. Po trijų kėlinukų vis dar priekyje buvo „Hermis“ – 53:60. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai nemažino apsukų, o juos į priekį daugiausiai vedė R.Puikys, po puolėjo realizuoto baudos metimo svečiai turėjo jau 16-os taškų pranašumą (62:78). Tačiau iki kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes „Hermio“ žaidėjai kiek per anksti patikėjo iškovota pergale, o tuo kaip mat sugebėjo pasinaudoti „Vilkų“ ekipa, kuri spurtavo 12:3 ir tokiu būdu beveik sugrįžo į rungtynes. Likus žaisti minutę komandas skyrė jau tik 7 taškai (74:81), bet per likusį laiką „Vilkų“ puolimas buvo bedantis ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 74:82 (13:17, 27:25, 13:18, 21:22).

Po rungtynių „Hermio“ komandos puolėjas R.Puikys kalbėjo: „Džiaugiamės iškovota pergale. Rungtynės buvo banguotos, visgi po vasaros susirinkome pirmą kartą, todėl trūko susižaidimo. Šiandien geriau pataikėme, buvome jaunesni už varžovus,žaidėme greitesnį krepšinį tai turbūt ir lėmė pergalę.“

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Return“ palaužė „Vilkus“ (75:67) (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)