Vilkai vs Hermis (59:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“

2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 753

Kovo 15 dieną, 20:15 val., J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Hermis“(svečiai). Komandos vienos pirmųjų lygoje stojo į atkrintamųjų kovas, o šiandien susitiko lentelių antrose pusėse buvę komandos. Tiesa, vienas skirtumas – „Hermis“ atkeliavo iš didžiosios taurės, o „Vilkai“ iš „Mažosios“. Svečiai pirmąjį serijos susitikimą laimėjo 84:63. „Hermis“ eilinį kartą susirinko negausiai, tačiau nesunkiai įrodė, kad ne veltui pateko iš „Didžiosios“ taurės grupės ir įveikė varžovus antrą kartą daugiau nei užtikrintai 59:82.

Rungtynių pradžia tiesiog tragiškai susiklostė „Hermio“ ekipai, komanda prametė kone viską, nors puldami neblizgėjo ir „Vilkai“. Itin nerezultatyviame ketvirtyje beveik visą laiką priekyje buvo šeimininkai, tačiau kėlinio pabaigoje „Hermis“ minimaliai išsiveržė į priekį – 9:10. Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviau, abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet pusę kėlinio rezultatas žymiai nekito. Antroje ketvirčio pusėje svečiai spurtavo 14:0. Prie to labiausiai prisidėjo P.Glaniauskas pataikės keturis tritaškius beveik paeiliui. Netrukus iš toli pataikė ir „Vilkai“, bet svečiai pasiekė ir išlaikė dviženklį pranašumą, o ilgoji pertrauka prasidėjo jiems esant priekyje rezultatu 27:39.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai stabilizavo padėtį ir skirtumas tarp komandų nebeaugo. „Vilkai“ netrukus pagavo savo žaidimo bangą ir pirmąją ketvirčio pusę laimėjo 15:4 ir išsiveržė į priekį (45:43). Svečiai nieko nelaukę paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „Hermis“ įjungė aukštesnę pavarą ir didino savo pranašumą, komanda vis daugiau laisvės gavo greitąjame puolime, „Vilkai“ paprasčiausiai nebespėdavo gynyboje, kol galiausiai varžovų pranašumas po trijų kėlinių vėl tapo saugus – 46:55. Likęs laikas tebuvo formalumas, o sužaidus pusę ketvirčio skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą (49:69). „Hermio“ ekipa galėjo džiaugtis itin lengva aštuntfinalio pergale, kuri atvėrė duris į kitą etapą. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:82 (9:10, 18:29, 19:16, 13:27).

Po rungtynių „Hermio“ puolėjas R.Puikys kalbėjo: „Laimėjom ir tiek. Smagu. Dabar laukiam sekančio etapo, kur jau bus rimtesnės varžybos, vieni pagrindinių oponentų Mažojoje taurėje „Grande“ komanda tai viskas priklausys nuo to kaip seksis toliau.“

„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Bella Italia“ įtikinamai nugalėjo „Vilkai“. (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:38 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Su maža sudėtimi žaidę „Hermis“ neturėjo jokių šansų prieš „Laipsniai“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 19:31 val.)