Grande vs Vilkai (116:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 22:51 val., peržiūros: 757

Sausio 29 dieną T. Ivanausko mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečius „Vilkus“. „Grande“ buvo iškovoję devynias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Vilkų“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė tik du taškai (8:6). Vėliau penkiolika taškų be atsako pelnė „Grande“ (23:6). Baigiantis aštuntai minutei, po ilgos pertraukos, vėl taškus pavyko pelnyti „Vilkams“ (23:8). Kėlinio pabaigoje du taiklūs metimai leido „Grande“ padidinti persvarą iki 19 taškų (27:8).

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, o prasidėjus antrai minutei komandas skyrė 20 taškų (32:12). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Grande“ (38:12). Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 18 taškų (40:22). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (49:22). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė 27 taškai (57:30).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Vilkai“ (57:35). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Visgi „Grande“ laikė saugią persvarą ir sužaidus šešias su puse minutės turėjo 20 taškų persvarą (71:51). Vėliau 11 taškų be atsako pelnė „Vilkai“ (82:51), o kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (85:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (92:54). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 36 taškai (101:65). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (110:65). Rungtynės baigėsi rezultatu 116:71. „Grande“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „Vilkai“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Grande“ treneris T.Vaitkūnas: „Kodėl laimėjome? manau, viską lėmė sėkmė. Pataikėme sunkius metimus, o varžovams nekrito.“ Paklaustas, kodėl spaudė varžovus kai rungtynių baigtis buvo aiški, treneris atsakė: „Praeitas rungtynes atėjome labai atsipalaidavę, vos nepralaimėjome, šitose susiėmėme. Norėjome pažiūrėti ar vis dar mokame žaisti. Pasirodo, gavosi.“

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)