Vilkai vs Krugės kariai (54:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 790

Ketvirtadienio vakarą J. ir P. Vileišių mokykloje – ​daugiafunkciniame centre vyko C lygos D pogrupio mačas tarp vietos „Vilkų“ bei „Krugės karių“​. Rungtynes geriau sužaidę svečiai šventė įtikinamą pergalę.

​Pirmasis rungtynių kėlinys vyko taškas į tašką. Nors po R. Grigonio dvitaškio svečiai išssiveržė į priekį 5 taškais (13:18), šeimininkai neleido nutolti „Krugės kariams“​ ir kėlinį užbaigė 4 taškais be atsako. Po pirmojo kėlinio rezultatas – 17:18 svečių naudai.

​Antrajame rungtynių kėlinyje pradėjo ryškėti svečių persvara. Sustygavę gynybą svečiai „​Vilkams“​ leido įmesti viso labo 8 taškus per kėlinį. Didinę rungtynių tempą, „​Krugės kariai“ sugebėjo susikrauti 14 taškų persvarą. Pasibaigus 2 kėliniams rezultatas tapo 25:39.

Trečiajame ketvirtyje po D. Rumšio tritaškio šeimininkai priartėjo iki 12 taškų. Tačiau tai buvo paskutinis „Vilkų“​ šansas užsikabinti šiose rungtynėse. Sužaidę atkarpą 16:7 „​Krugės kariai“​ susikrovė solidžią 21 taško persvarą. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas 37:58.

Ketvirtasis kėlinys vyko be didesnių netikėtumų. Svečiai palaipsniui didino persvara. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes po taiklių R. Šapalo baudos metimų svečiai susikrovė didžiausią turėtą persvarą (47:78). Rungtynės baigėsi rezultatu 54:83.

D. Mažeikos komentaras po pergalingų rungtynių:
„​Pergalę lėmė komandinis darbas, mūsų užsispyrimas, nes buvo nuopuolių pirmame kėlinyje, bet susiimėm, pašnekėjom tarpusavyje ir persvėrėm rezultatą. Gerai pasiruošėme sezonui, todėl turėjom daug ištvermės rungtyniauti preiš gausias varžovų gretas“​.

„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplešė pergalę prieš „Resmila.lt“ (74:72) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.),,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)