Elektromontuotojas vs Akademija (53:61)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą

2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 1486

Sausio 25 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Akademiją“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję penkias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Akademijos“ sąskaitoje buvo vienuolika pergalių ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Elektromontuotojas“, o svečiai į tai atsakė dviem taikliais metimais (2:4). Komandos žaidė gan nerezultatyviai. Šeštą minutę „Elektromontuotojas“ padidino persvarą iki šešių taškų (11:6). Netrukus „Akademija“ varžovus prisivijo (11:10). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė du taškai (15:13).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (17:15). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė du taškai (29:27), Taikliais baudų metimais „Elektromontuotojas“ padidino persvarą iki šešių taškų (33:27). Baigiantis kėliniui taiklus „Akademijos“ tritaškis sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (33:30).

Trečio kėlinio pradžioje komandos pelnė po du taškus (35:32), o vėliau „Akademija“ surengė dvi tikslias atakas (35:26). Sužaidus šešias minutes minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“, po kurios šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (42:36). Kėlinio pabaigoje „Akademijai“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki keturių taškų (43:39).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Akademija“. Tris minutes jie gynėsi be klaidų, o per tą laiką pelnė 10 taškų be atsako (43:49). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, bet „Elektromontuotojas“ priartėti nesugebėjo (47:56). Paskutinę kėlinio minutę „Elektromontuotojas“ buvo sumažinęs varžovų persvarą iki trijų taškų (53:56), bet rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė ir pergalę išplėšė „Akademija“ (53:61). „Akademija“ pasiekė 12 pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo septintą kartą.

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Esu atsakingas už tai, kad dariau dirbtinas nesamones tris kėlinius. Tai atsispindėjo rezultate. Tokio žaidimo, kuris mus išvedė į pirmą vietą tris kėlinius mes nežaidėme. Visi laurai yra žaidėjams, kurie sužaidė ketvirtą kėlinį taip, kaip mes paskutiniu metu žaisdavome. Ne visiems pavyko duoti laiko žaisti. Ne visada už pergales yra atsakingi treneriai ir šiandien buvo vienos iš tokių rungtynių.“

Elektromontuotojas: Arnas Gilius – 17 tšk., Marius Nenartavičius – 15 tšk. (21 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 7 tšk.

Akademija: Nerijus Aleknavičius – 14 tšk., Lukas Šaulevičius – 13 tšk., Aurimas Juozapaitis – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)Įtemptame trileryje ‒ „Akademijos“ pergalė (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)