Akademija vs BC „Ambi“ & Alaina (86:74)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina

2016 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 00:16 val., peržiūros: 1680

Antradienį, lapkričio 15 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Akademijos“ bei svečių „BC „Ambi“ & Alaina“. Pirmoje rungtynių pusėje, komandos žaidė gan apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje tolti pradėjo „Akademijos“ ekipa. Vos penkiese susirinkę, jie išlaikė dviženklį pranašumą iki rungtynių pabaigos bei iškovojo pergalę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė šešis taškus paeiliui. Tuomet savo taškų kraitį atidarė ir svečių ekipa, o nuo to laiko komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus per šį kėlinį. Prieš pat kėlinio pabaigą, „Akademijos“ ekipai buvo pavykę įgyti penkių taškų pranašumą, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipa, kuri sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:20. Antrojo kėlinuko pradžioje šiek tiek geriau atrodė svečių ekipa, kuriai pavyko persverti rezultatą savo naudai. Visą pirmąją kėlinio pusę, „BC „Ambi“ & Alaina“ laikė smulkų pranašumą savo rankose, bet kėliniui perėjus į antrą pusę, komandos pradėjo žaisti apylygiai ir pirmaujanti komanda vėlgi keitėsi kelis kartus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau tęsė apylygų žaidimą. Visgi, po kurio laiko „Akademijai“ pavyko pelnyti dešimt taškų be varžovų atsako ir įgyti jau solidesnį pranašumą. Po šaltesnio dušo atsigavusi „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipa toliau bėgti į priekį savo varžovams neleido ir vis palaikė daugmaž tokį patį atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:56. Ketvirtąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo 12:2 spurtu bei įgijo jau triuškinantį pranašumą. „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipa vis bandė artėti savo varžovų link, tačiau taip sparčiai pavyti varžovų jiems nepavyko, kaip jie galbūt norėjo. „Akademijos“ ekipa ir toliau laikė dviženklį pranašumą, o likęs rungtynių laikas tebuvo formulumas. Galutinis rungtynių rezultatas 86:74.

L.Juknys („Akademija“):
„Šiandien mano mama švenčia gimtadienį, todėl komanda pasistengė iš širdies ir padovanojo mamukui pergalę. Ta proga mamai noriu pasakyti, kad "Labai apgailestauju, tačiau dėl vėlyvo varžybų laiko į namus grįšiu pasveikinti vėlyvą naktį apie pusę pirmos". Ir dar. Šiandien žaidusiam penketui po ketvirtadienio varžybų statau po bokalą alaus. Jie to nusipelnė“.

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 33 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 23 tšk. (10 išpr. praž.), Lukas Šaulevičius – 21 tšk.

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Čypas – 16 tšk., Julius Povilaitis – 13 tšk., Tomas Andrijonas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone (2017 sausio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Resmila.lt“ antrose rungtynėse įveikė BC „Ambi“ & Alainą ir žengė į C lygos aštuntfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)