Akademija vs Compensa (72:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 1846

Antradienį, lapkričio 22 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Akademijos“ bei svečių „Compensos“. Aikštelės šeimininkai praktiškai visų rungtynių metu pirmavo ir prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą, buvo įgiję 19-os taškų pranašumą. Visgi, „Compensos“ ekipa neketino lengvai pasiduoti ir sugebėjo dar šiek tiek patampyti nervus savo varžovams.

Rungtynės prasidėjo keliomis sėkmingomis abiejų komandų atakomis ir ekipos tuo metu žaidė taškas į tašką. Visgi, svečių ekipa pradėjo dažnai klysti perduodant kamuolį, o tai jiems kišo pagalius į ratus. „Akademijos“ ekipa tuo pasinaudojo ir po dviejų taiklių L. Šaulevičiaus tritaškių įgijo jau 12-os taškų pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigoje kiek tvirčiau atrodė „Compensos“ ekipa, kuri sumažino klaidų kiekį ir po taiklaus M. Samuolio tritaškio sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Rezultatas po pirmų dešimties minučių buvo 23:16. Antrajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką ir jokia komanda nebuvo įgijusi akivaizdesnio pranašumo. Prieš pat kėlinio pabaiga, svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeiminikai. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 39:29.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė gan apylygiai, tik tiek, kad „Akademijos“ ekipa laikėsi savo įgyto pranašumo iš anksčiau. Sužaidus pusę kėlinuko, komandas skyrė 11-a taškų, bet tuomet sėkminga atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai bei įgijo jau 19-os taškų pranašumą. Visgi, kėlinį dviem taikliais tritaškiais užbaigė svečiai ir taip kiek apkarpė savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 61:48. Lemiamą ketvirtį komandos vėl pradėjo apylygiu žaidimu ir skirtumas tarp ekipų per daug nekito. Vėliau „Akademijos“ ekipa dar šiek tiek padidino savo atotrūkį ir likus žaisti keturias minutes, komandas skyrė 17-a taškų. Atrodė, kad „Akademijos“ ekipa iškovos užtikrintą pergalę, tačiau tuomet jie krito į duobę ir per likusį rungtynių laiką nesugebėjo pasižymėti. Tuo kaip mat pasinaudojo „Compensos“ ekipa ir per dvi minutes pelnė devynis taškus be atsako, taip sumažindami savo atsilikimą iki aštuonių. Tuomet jau atrodė, kad svečių ekipa bus dar pajėgi pakovoti dėl pergalės, bet krepšys užsirišo ir jiems ir per likusias dvi minutes, nei vienai ekipai nepavyko pasižymėti, o tai ir nulėmė „Akademijos“ pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:64.

L.Juknys („Akademija“):
„Pranašesni šiandien buvom tuo pačiu, kuo ir kitos stipriausios grupės komandos – didesniu noru laimėti. Pagarba priešininkui, kad privertė žaisti iki pabaigos. O didžiausia pagarba Lukui Šaulevičiui.“

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Lukas Šaulevičius – 19 tšk., Andrius Zareckis – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Nerijus Aleknavičius – 10 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 15 tšk., Merūnas Visockis – 13 tšk., Mindaugas Samuolis – 12 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone (2017 sausio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ paskutinėmis minutėmis išsaugojo pergalę (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Compensa“ pabaigoje atėmė pergalę iš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)Beveik visas rungtynes kontroliavę „Grizliai“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:43 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „Akademijos“ krepšininkai išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:33 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)