United ‒ „R2P Sport“ vs Grizliai (82:97)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Grizliai“ eliminavo United ‒ „R2P Sport“ ekipą iš tolimesnės kovos dėl B lygos titulo

2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 1256

Ketvirtadienį, balandžio 20 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, lemiamos trečiosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „United – R2P Sport“ ir svečių „Grizlių“ ekipų.

Jau rungtynių pradžioje po J. Ročkos ir V. Gadliausko tolimų šūvių „Grizliai įgijo dviženklį pranašumą 4:16 ir privertė United ‒ „R2P Sport“ iškart prašyti minutinės pertraukėlės. Kėlinuko pabaigoje M. Daraškevičiaus puikus įsiliejimas į žaidimą bei A. Gedmino tritaškis su varžovo pražanga leido šeimininkams šiek tiek priartėti. Kėlinukas baigėsi rezultatu 16:24.

Antrajame kėlinuke D. Kuzmicko metimai dar labiau priartino United ‒ „R2P Sport“ prie varžovų 23:29. Bet tada „Grizliai“ spurtavo 0:8 ir vėl nutolo 23:37. Kėlinuko pabaigoje kelis metimus pataikę United ‒ „R2P Sport“ krepšinininkai vėl šiek tiek apmažino savo deficitą iki 33:44.

Trečiojo kėlinuko pradžioje United ‒ „R2P Sport“ snaiperiai A.Gedminas, M.Gečionis ir L.Lukošenkinas įsegė po tritaškį ir šeimininkai priartėjo iki 46:51. Bet J.Ročka iškart atsakė dviem tolimais metimais, keturis taškus pridėjo M.Valaitis ir „Grizliai“ vėl nutolo 46:61. Tada darbo ėmėsi United ‒ „R2P Sport“ „auksinė rankelė“ A.Gedminas, pataikęs keturis tolimus metimus paeiliui, kas leido visiškai priartėti prie priešininkų. O kėlinuko pabaigoje L.Lukošenkinas, sulig sirena, taip pat pataikė tolimą metimą iš krašto, po kurio United ‒ „R2P Sport“ jau buvo priekyje 70:67.

Ketvirto kėlinuko pradžia buvo lygi. Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes rezultatas buvo 79:80 „Grizlių“ naudai. Tada penkis taškus paeiliui įmetė A.Lencevičius, tritaškį pridėjo M.Valaitis ir „Grizliai“ užsikūrė iš naujo. Nors United ‒ „R2P Sport“ dar priartėjo iki 82:88, bet „Grizliai“ pabaigė rungtynes laimėdami atkarpą 0:9 ir taip eliminuodami United ‒ „R2P Sport“ iš tolimesnės kovos dėl B lygos titulo. Galutinis rungtynių rezultatas 82:97 (16:24, 17:20, 37:23, 12:30). O B lygos pusfinalyje „Grizlių“ jau laukia „Bangos“ iššūkis.

„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)