Kesko Senukai vs Celsis (53:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 13 d., Antradienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65)

2018 vasario 14 d., Trečiadienis, 20:56 val., peržiūros: 769

2018 vasario 13 d., A. Sabonio krepšinio centre įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kesko Senukai“ ir svečiai „Celsis“

Rungtynes įspūdingu spurtu pradėjo svečiai ir iškarto šovė į priekį rezultatu (0:13). Vėliau šeimininkai po pataikyto pirmojo metimo įsidrąsino ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų po pirmojo kėlinio (11:18).

Antrajame rungtynių kėlinyje šeimininkai pratęsė įspūdingą spurtą kuris tęsėsi nuo antrojo kėlinio (16:0), tas leido „Kesko Senukai“ išsiveršti į priekį rezultatu (23:18) . Visgi kėlinį geriau užbaigė svečiai ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu (29:30).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pakliuvo į duobę ir sunkiai rinko taškus, tuo pasinaudoję „Celsis“ krepšininkai pabėgo į priekį ir prieš ketvirtąjį kėlinį įgyjo solidų 15 taškų pranašumą (36:51).

Ketvirtajame kėlinyje „Kesko Senukai“ bandė spausti varžovus, bet ilgesnis „Celsis“ komandos atsarginis suoliukas leido išlaikyti persvarą savo rankose ir tas leido iškovoti 6-tąją pergalę rezultatu 53:65 (11:18, 18:12, 7:21, 17:14).

„Celsis“ komandos žaidėjas L.Pečkaitis :

Komandos pergalę lėmė komandinis nusiteikimas, kiek mes galime pralaiminėti, o į atkrintamąsias tai reikia papulti. Šiandien visa komanda susirinko, smagiai pažaidėme, priešininkas yra rimtas, žinom mes jį nuo seno, visalaika būna atkakli kova.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:35 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)