Kesko Senukai vs Pastolinis (77:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 16 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“

2018 kovo 16 d., Penktadienis, 20:37 val., peržiūros: 813

Penktadienį, kovo 16 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Kesko Senukai“ bei svečių „Pastolinis“. Visų rungtynių metu aikštelės šeimininkai turėjo iniciatyvą savo rankose ir tik rungtynių pabaigoje svečiai išgasdino savo varžovus. Visgi, jie atlaikė spaudimą ir aštuntfinalį pradėjo pergalingai.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau aiškiai matėsi, kad daugiau opcijų puolime turėjo aikštelės šeimininkai, kurie neturėjo daug problemų puolime. Svečių ekipą į priekį traukė taiklūs tolimi metimai, kurie neleido jiems atsilikti per daug. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:18. Antrojo kėlinio pradžioje „Pastolinis“ visiškai sustabdė savo varžovų puolimą. Per šešias minutes, „Kesko Senukai“ pelnė viso labo keturis taškus, tačiau patys praleido vos septynis, tad tai nebuvo didelė bėda. Vėliau komandos vėl pradėjo žaisti labiau į puolimą orientuotą krepšinį, o skirtumas per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkams pavyko dar šiek tiek padidinti savo pranašumą ir jaustis kiek laisviau. Per likusį kėlinuko laiką komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:51. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „Kesko Senukai“, kurie buvo padidinę savo pranašumą iki dviženklio ir kurį laiką skirtumas per daug nekito. Kėlinukui einant į pabaigą, „Pastolinis“ kilo į šturmą ir sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų, bet tuomet porą atakų sėkmingai užbaigė aikštelės šeimininkai ir įgijo vėl kiek saugesnį pranašumą. Per likusį laiką svečiams taip ir nepavyko kibti į atlapus varžovams, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 77:68.

Andrius Zareckis („Kesko Senukai“):
“Pergalę nulėmė, ko gero, tai, kad pirmą kartą šį sezoną susirinkom visi į varžybas. Išnaudojom savo pranašumą po krepšiais. Tad tas ir lėmė, kad turėjom tikrai ryškų pranašumą po krepšiais, apsigynėm nuo jų lyderio Darius Gervicko. Manau, kad tai ir buvo pagrindiniai pergalės aspektai“.

„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:24 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:35 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)