Enerstena vs Kesko Senukai (70:82)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 793

Vasario 11 d., sekmadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos – šeimininkai „Enerstena“ (2/9) ir svečiai „Kesko Senukai“ (5/6).

Rungtynių pradžioje po O. Ročiaus ir L. Kandratavičiaus metimų „Kesko Senukai“ įsiveržė į priekį 8:13. Kėlinuko pabaigoje svečiai įjungė dar didesnę pavarą ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui jau buvo sukaupę dviženklę persvarą – 13:26.

Antrajame kėlinuke po A. Buloto tolimo šūvio „Kesko Senukai“ įgijo dvidešimties taškų persvarą – 15:35. Vėliau du tolimus metimus dar pridėjo S.Pakalniškis, tačiau „Enerstena“ į tai turėjo atsaką – A. Jonyno ir N. Aleknavičiaus tritaškius, po kurių šeimininkai šiek tiek priartėjo – 30:46.

Trečiajame kėlinuke septyni A. Zareckio taškai vėl leido „Kesko Senukams“ nutolti – 35:55. Visgi, kėlinuko pabaigoje, daugiausia N. Aleknavičiaus ir R. Sadausko taiklių metimų dėka, „Enerstena“ sumažino savo deficitą iki 56:65.

Lemiamame ketvirtyje S. Pakalniškio metimai vėl leido svečiams nutolti – 60:76. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų – tas pats N. Aleknavičiaus ir R. Sadausko duetas leido „Enerstenai“ šiek tiek priartėti. Visgi, šių dviejų krepšininkų pastangų neužteko atkurti intrigos. Galutinis rungtynių rezultatas 70:82 (13:26, 17:20, 26:19, 14:17).

A.Zareckis („Kesko Senukai“):

„turėjom ilgą atsarginių suolą, susitarėme prieš varžybas, kad jau reikėtų įjungtį playoff’ų režimą, pradėti žaisti rimčiau nei viso reguliaraus sezono metu. Gal tai ir suveikė, buvo jau kažkoks susikaupimas.“

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)