Uno vs DNC (82:96)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 1611

Trečiadienį, lapkričio 2-ąją, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos „Orionas“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „DNC“ komandos. Rungtynes geriu pradėjo šeimininkai pirmieji pelnydami taškus ir per beveik 4 minutes spurtuodami 12:4. Mačo pradžioje į lengvą nokdauną pasiųsti svečiai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus, kai tolimą metimą pataikė I.Grigaravičius. Antroje ketvirčio pusėje sėkmingiau žaidė „DNC“ krepšininkai. Išlyginę rezultatą (12:12), įį netrukus persvėrė ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 5 taškų persvarą – 19:24.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečių komandos krepšininkai ir per mažiau nei per dvi minutes padidino persvarą iki 8 taškų. Tačiau šeimininkai nebuvo pasiruošę paleisti varžovų toli į priekį dar pirmoje mačo pusėje, ir po sėkmingos atkarpos ir A. Olberkio 5 iš eilės pelnytų taškų prisivijo savo varžovus (28:31). Nors įpusėjus kėliniui „DNC“ persvara buvo vos 1 taškas, šeimininkai vėl pradėjo strigti puolime ir vėl tstatė turėtą 8 taškų persvarą. Netrukus komandos apsikeitė vaidmenimis ir svečiam neberadus būdų kaip pelnyti taškus „UNO“ žaidėjai vėl ištirpdė deficitą iki 1 taško. Per likusias dvi minutes vėl įvyko tas pas – šeimininkai strigo puolime, svečiai prieš ilgąją pertrauką atstatė turėtą persvarą – 42:50.

Po pertraukos abiem komandom sunkiai sekėsi rinkti taškus ir žaidimas kuriam laikui išsilygino. Įpusėjus ketvirčiui geresnį žaidimą pradėję demonstruoti svečiai pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 46:56. Šeimininkai stengėsi kuo greičiau sumažinti atsilikimą, bet kėlinio pabaigoje geriau sužaidę svečiai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 15 taškų persvarą – 53:68.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „DNC“ krepšininkai pradėjo barstyti savo persvarą, o juos spausti pradėję šeimininkai puikiai pasinaudojo varžovų klaidomis ir sumažino atsiliką iki 8 taškų (62:70). Svečių komandoje lyderio vaidmens ėmėsi D.Budginas pataikydamas du tritaškius iš eilės. Šeimininkai,likus žaisti mažiau nei 5 minutes, dar buvo priartėję iki 6 taškų, bet po to svečiai pradėjo rengti greitesnes atakas, nuo kurių varžovai nebespėdavo apsiginti. Po sausos „DNC“ atkarpos 0:12 skirtumas tarp komandų buvo jau 18 taškų (70:88). Per likusias tris minutes šeimininkams nebepavyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu 82:96.

Po rungtynių pakalbintas „DNC“ treneris Gediminas Smuikys džiaugėsi, kad komanda pagaliau buvo pilnos sudėties ir iškovojo pergalę: „Pusė komandos šiemet naujai surinkti žaidėjai. Šiandien žaidžiam praktiškai pilna sudėtim pirmą kartą, tad žaidėjai dar įsivažiuos. Manau potencialo dar tikrai daug turim"

Uno: Andrius Olberkis – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Gailiūnas – 20 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rolandas Tamošiūnas – 10 tšk.

DNC: Ignas Grigaravičius – 21 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Marius Šumlinskas – 20 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 13 tšk.

„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)