Baltic Transline vs Uno (96:86)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 1202

Trečiadienį, vasario 25 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+ lygos“ lygos, „SC Orionas“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „UNO“ ekipų. Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai ir tik antroje kėlinio pusėje išryškėjo šeimininkų pranašumas, kurį per antrąjį kėlinuką svečiai panaikino ir išlygino rezultatą. Po pertraukos „Baltic Transline“ krepšininkai vėl pradėjo žaisti aktyviau ir išsiveržė į priekį, o ketvirtąjame kėlinuke „UNO“ krepšininkams tiesiog pritrūko jėgų palaikyti varžovų tempą ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu – 96:86 (30:23, 23:30, 23:17, 20:16)

Rungtynių pradžioje žaidimas abiem komandom klostėsi beveik vienodai, o sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus. Pagaliau savąjį žaidimą atradę „Baltic Transline“ krepšininkai sužaidė geresnę atkarpą iki kiek aitrūko nuo varžovų (20:12). Svečiai sužaidus aštuonias atsigavo po sunkios kėlinio pradžios ir pradėjo vytis varžovus, bet „Baltic Transline“ krepšininkams pavyko išsaugoti turėtą pranašumą. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai – 30:23. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas vėl išsilygino ir rezultatas žymiai nesikeitė. Svečiai vis bandė priartėti, bet šeimininkai beveik visą kėlinuką išsaugojo 3-8 taškų persvarą. „UNO“ komandos pastatangos atsipirko priešpaskutinę kėlinio minutę, kai tolimu metimu D.Maciulevičius išlygino rezultatą – 51:51. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios svečiams nepavyko perimti iniciatyvos į savo rankas– 53:53.

Po pertraukos šeimininkai iškart pradėjo rinkti taškus ir vėl laikė žaidimo vadžias savo rankose. Trečiojo kėlinuko viduryje šeimininkams pavyko įgyti 5 pranašumą – 63:48. „UNO“ krepšininkai nepasidavė ir neleido varžovams daugiau atitrūkti, tačiau šeimininkai vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir išsaugojo apčiuopiamą persvarą – 76:70. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, bet „UNO“ krepšininkams ėmė stigti jėgų tiek puolime tiek gynyboje, o įpusėjus kėliniui komandiškai žaidę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 82:72. Vis tik, didesnį energijos rezervą turėję šeimininkai neatleido žaidimo vadžių, ko pasekoje besibaigiant kėliniui „UNO“ komandai nebepavyko atkurti intrigos šiame mače ir „Baltic Transline“ šventė pergalę rezultatu 96:86.

Po rungtynių nugalėtojų komandos gynėjas V.Sindaras kalbėjo: „Manau, kad šiandien komanda sužaidė geras rungtynes, pagal pajėgumą. Varžovai taip pat šiandien puikiai pasirodė. Pranašumą įrodyti pavyko tik antroje rungtynių pusėje, nes galbūt varžovai kiek pavargo. Tiesiog šiandien mes buvome vertesni pergalės, padėjo ir sėkmė.“

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 29 tšk., Tomas Viršilas – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 18 tšk., Mindaugas Leščinskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Uno: Donatas Maciulevičius – 28 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 19 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 15 tšk., Rimvydas Miliauskas – 13 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Baltic Transline“ dviejų rungtynių per pastarąsias dvi dienas neatlaikė ‒ SC „Oriono“ 30+ lygos starte triuškinamu rezultatu nusileido „Uno“ ekipai (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)Prastai startavę „Baltic Transline“ vėliau atsigavo ir susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 17:01 val.)LSMU VA&Statybų vizija rungtynių pabaigoje susidorojo su Baltic Transline vyrais (2017 vasario 17 d., penktadienis, 19:31 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)Baltic Transline neatlaikė SK „Vertigo“ mesto iššūkio ir pripažino pastarųjų pranašumą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:21 val.)